لذت بردن از اقامت در محل اقامت با پارک آبی

برای فروش آپارتمان سوئیت, یکخوابه, دو خوابه, سه خوابه, چهار خوابه 55 - 243 مترمربع

 آپارتمان ورزشهای آبی ، اقامت در کستل  (Kestel) و در حال حاضر در دسترس برای فروش . واقع در نزدیکی شهر اصلی آلانیا، این ملک در آلانیا یکی از خانه های راحت  و مجلل در ترکیه می باشد. بهترین جنبه  این آپارتمان در آلانیا امکان انتخاب برای خرید در اندازه های مختلف است. آپارتمان استودیو ( سوئیت )با زیربنای 35m2 و بزرگترین این واحد آپارتمان ساخته شده با زیربنای 200مترمربع است و واحدی پنج خوابه است.لوکسدر این آپارتمان برای فروش در آلانیا آیفون تصویری نصب شده تا مقابل درب دیده  شود.فضای داخلی کلاس بالا دارای ، اتاق خواب شگفت انگیز برای انتخاب و کلاس خریدار، نقاشی با رنگ های سلطنتی، این آپارتمان در آلانیا دارای درب فولاد  ورودی دو قفله برای اطمینان از ایمنی است. اتاق ها به طور کامل تهویه مطبوع و دیگر جزئیات کوچک مانند آبرو و آب در بالکن  نیز در نظر گرفته شده است. 

به غیر از فضای داخلی غنی، مجموعه ای که این خانه در آن قرار دارد، با امکانات متنوع مجهز شده است. این موارد شامل زمین بازی در محیط داخلی و در فضای باز برای کودکان، استخر، باربیکیو، باشگاه تناسب اندام، سونا، اتاق ماساژ و دیگر امکانات مختلف از قبیل جکوزی و سینما است. تجهیزات مدرن مانند Wi-Fi و تلویزیون های ماهواره ای نیز نصب شده است. این آپارتمان آلانیا ارزش زندگی و مبلغ پرداختی را قطعا دارا می باشد.

... درخواست اطلاعات بیشتر »Alarm (Fire) Alarm (Theft) Wi-Fi Security Camera Generator Air Conditioning Garden Gym Fitness Sauna Spa Cinema Car Park Play Park Pool Cable TV - Satellite VIP Services Elevator Sea view Nature view City view