پیش فروش آپارتمان های در حال ساخت در محمودلار از آلانیا

برای فروش آپارتمان یکخوابه 75 مترمربع

واقع فقط یک درایو 10 دقیقه از مرکز شهر آلانیا منطقه محمودلار از تبدیل به یکی از مناطق های بیشتر برای داشتن یک خانه برای تعطیلات در آلانیا. از آن است که ساحل شنی سفید بلند مناسب برای بهره گیری از ماه های تابستان داغ و کوه های توروس زمینه باور نکردنی ارائه دهد. در مرکز شهر شما تمام امکانات شما نیاز به شما در خانه احساس مانند کافه ها، رستوران ها، سوپر مارکت ها و بانک ها را پیدا کنید. اطراف محمودلار می مزارع موز و درختان میوه و مواد غذایی در هفته دو بار در موقعیت عالی برای خرید برخی از محصولات محلی را فراهم می کند وجود دارد. شهر ارائه می دهد حمل و نقل بزرگ است و یک اتوبوس هر 15 دقیقه باید به شما میخواهید سر به مرکز آلانیا وجود دارد.

ما را خوشحال و برای ارائه این آپارتمان 1 خوابه در مرکز محمودلار، فقط یک گردش 150 متر شما را به کریستال زیبا را آب روشن از دریای هستند، اموال خود را با مساحت 75مترمربع و تمامی تجهیزات و اتصالات شامل منطقه استاندارد بسیار بالا. خود را پیچیده برخی از بزرگ از جمله استخر سرپوشیده و فضای باز، منطقه و تراس آفتاب بزرگ در بالای ساختمان، یک محل عالی برای استراحت و مصرف در دیدگاه خیره کننده ارائه می دهد.

آپارتمان تنها 30 دقیقه از فرودگاه و 2 ساعت از فرودگاه آنتالیا است که به معنی انعطاف پذیری بزرگ در پروازهای وجود دارد.

... درخواست اطلاعات بیشتر »Alarm (Fire) Alarm (Theft) Wi-Fi Security Camera Generator Furniture White Goods Air Conditioning Garden Gym Fitness Sauna Spa Car Park Play Park Pool Cable TV - Satellite VIP Services Elevator Sea view Nature view