خرید بهترین آپارتمان در آلانیا، اکنون

برای فروش آپارتمان یکخوابه, چهار خوابه 63 - 240 مترمربع

آپارتمان مطلوب و راحت در محموتلار، در نزدیکی آلانیا، ترکیه در حال حاضر برای فروش با قیمت بسیار مقرون به صرفه در دسترس است.  گزینه های موجود 1 + 1، 2 + 1 و 3 + 1، این آپارتمانهای فروشی در آلانیا شامل واحدهای بزرگ و همچنین پنت هاوس نیز هستند. خریداران بایستی به عاملین مچاز املاک و مستغلات در اسرع وقت مراجعه نمایند و  تنها 108 واحد وجود دارد و در حال اجرا است واقعا سریع تماس بگیرید. برجستگی این آپارتمانها در آلانیا محل آنها است.  در فاصله  400 متری ساحل، و 50 متری ایستگاه اتوبوس، و  150 متری  مرکز خرید می باشد. 

دیگر برجستگی این آپارتمانها در آلانیا، مجتمع ایست که در آن واقع شده اند می باشد. مجهز به تمام امکانات مدرن و با سهولت دسترسی به همه نیازهای ضروری، این آپارتمانها یکی از اماکن ایده آل برای اقامت  هستند. خدمات عبارتند از، استخر روباز شنا، فضای سبز، زمین بازی برای کودکان، مینی کلاپ، مرکز تناسب اندام، سونا،  تنیس روی میز و امکانات دیگر. علاوه بر این،برای راحتی واینترنت وایرلس و دیگر امکانات جدید  نیز در این آپارتمان آلانیا نصب شده است.

... درخواست اطلاعات بیشتر »Wi-Fi Security Camera Generator White Goods Air Conditioning Garden Gym Fitness Sauna Spa Car Park Play Park Pool Cable TV - Satellite Elevator Sea view Nature view City view