فروش ویلاهای مدرن و پیشرفته در آلانیا

برای فروش ویلا سه خوابه, چهار خوابه 196 مترمربع

ویلا برای فروش در آلانیا  با محیط اطراف با شکوه و چشم انداز زیبا . ویلا در یک مکان خوش منظره و با زیبائی خیره کننده بر روی تپه است که توسط کوه های توروس محصور است ، واقع شده است. تجهیزات مدرنی که در ساخت و ساز این ویلاها استفاده شده استثنایی هستند و در نوع بینظیر است. ضرورت زندگی برای سکونت در ویلا در آلانیا ، درسطح بالائی  ارائه و سفر به ساحل بسیار آسان است . بسیاری از رستوران ها، بار ها و کافه ها در اطراف ویلا در آلانیا برای مردم برای لذت بردن از یک شب آرام وجود دارد.

ویلا با معماری جدید و طرح های معاصر و در سطح بالا طراحی شده است. 3 ویلا جدا و 2 ویلای نیمه جدا در  این محل ، که با استفاده از مواد با کیفیت بالا ساخته شده اند ، وجود دارد. از ویژگی های منحصر به فرد بسیاری از این ویلاهای فروشی در آلانیا ، دیواره های داخلی این ویلا ها به زیبایی رنگ آمیزی و گچ بری در سقف با نور مخفی است ، درهر دو  حمام و همچنین اتاق نشیمن سقف کاذب موجود است.ویلاهای آلانیا  مقصد شگفت انگیزی فراهم می کنند با تمام امکانات اولیه از جمله آشپزخانه چند منظوره، باغ به خوبی حفظ شده، اتصال به اینترنت، سیستم های ماهواره ای، نرده بالکن کروم، و امکانات ژنراتور اضطراری و غیره که برای تامین اقامتی راحت است.

... درخواست اطلاعات بیشتر »Alarm (Fire) Alarm (Theft) Wi-Fi Security Generator White Goods Air Conditioning Garden Car Park Play Park Pool Cable TV - Satellite Sea view Nature view City view