مجتمع ینی سئی وفادار برای تمام عمر

برای فروش آپارتمان یکخوابه, سه خوابه 74 - 275 مترمربع

مجموعه پر برکت  برای کسانی که در انتظار داشتن آپارتمان در آلانیا، ویا در اطراف آن بودند . این مجموعه آپارتمانی مطلوب در قلب منطقه محمودلار ، وفقط 12 کیلومتر تا مرکز شهر آلانیا فاصله دارد . این آپارتمانهای  فروشی در آلانیا 80 واحدند که 8 واحد از انها دوبلکس هستند و درزمینی به مساحت 3458متر مربع ساخته شده اند.چیز شگفت انگیز در مورد این خانه ها عبارتند ازطراحی داخلی ، محل، و گزینه های مختلف برای انتخاب  از آپارتمان <با توجه به بودجه و نیاز خریدار> تکخوابه و دوخوابه تا آپارتمان های اساسی، پنت هاوس در مدلهای 2خواب و 3 خواب می باشد.فضای داخلی همه این آپارتمانها آلانیا زیبا طراحی شده است، وارزش هر پنی از پول  حفظ میگردد . 

 

به غیر از داخل، یکی دیگر از برجسته گیهای عمده محلی است که مجموعه در آن  ساخته شده است. تنها در فاصله 100 متری از دریا،این محل در آخر هفته ها بسیار آرام است. این مجموعه ارائه می دهد امکانات مختلف مانند پارک آبی، زمین بازی  کودکان، تناسب اندام و سونا، استخر سرپوشیده وروباز، و یک اتاق بازی برای استراحت. دیگر نیازهای امروزی مانند اینترنت، ماهواره، ژنراتور، و تامینات امنیتی نیز در نظر گرفته شده است.

... درخواست اطلاعات بیشتر »Alarm (Fire) Alarm (Theft) Wi-Fi Security Camera Generator White Goods Air Conditioning Garden Gym Fitness Sauna Spa Car Park Play Park Pool Cable TV - Satellite VIP Services Elevator Sea view Nature view City view