آلانیا، آپارتمان در قلب شهرک-آوساللار

برای فروش آپارتمان دو خوابه 98 مترمربع

-  آپارتمان های بسیاری برای فروش در آلانیا وجود دارند، اما بهترین گزینه  قطعا  آپارتمان در آوساللار ( avsallar )است ،در مرکز این شهرک  تعداد زیادی از رستوران ها، مغازه ها، بوتیک ها، نانوایی ها، داروخانه ها و بار ها واقع شده است. در حدود 60 آپارتمان و ده پنت هاوس در اینمجموعه ، در محله اوساللار که به خوبی نگهداری شده است وجود دارد. طراحی داخلی آپارتمان در آلانیا شامل درب های فلزی، درب پانل، آشپزخانه مجهز، حمام تکمیل و سقف با نور مخفی ونقطه ایست. همچنین اتصال به تلویزیون های ماهواره ای وجود دارد .

ساحل نهایتا در فاصله 500 متری از آپارتمان برای فروش در آلانیا واقع است، و همیشه براحتی می توان با پای پیاده رفت و آمد نمود . وضعیت آپارتمان آوساللار در آلانیا نوساز است، و آپارتمان در طبقات مختلف با توجه به نیاز شما موجود است . شامل یک اتاق نشیمن با 3 اتاق خواب و 3 حمام. امکانات دستگاه مخابره پیام درداخل ساختمان نیز برای ساکنین این آپارتمان آلانیا برای راحتی  تماس با کارکنان ارائه شده است. علاوه بر این امکانات عمومی فراهم شده از قبیل منطقه زمین بازی برای کودکان  یک باغ به خوبی حفظ شده است. کودکان می توانند در استخری شنا  که برای مردم سکنه این آپارتمان احداث گردیده لذت ببرند.

... درخواست اطلاعات بیشتر »Security White Goods Air Conditioning Garden Gym Fitness Sauna Car Park Play Park Pool Cable TV - Satellite Elevator Sea view Nature view City view