آپارتمان شیک در آلانیا

برای فروش آپارتمان یکخوابه 46 - 52 مترمربع

فروش آپارتمان فوق العاده در آلانیا . واقع در منطقه اوبا از آلانیا، این آپارتمان در نزدیکی  ملزومات زندگی  مانند مغازه ها، زمین بازی، بازارهای هفتگی، و ساحل می باشد.ویژگی های اصلی این خانه در آلانیا شامل درب فولادی در ورودی، (برای افزایش دوام و امنیت)، در حالی که تمام درهای  داخلی از چوب مرغوب  ساخته شده است. 

برای نمایش بهتر و با کیفیتی از این آپارتمان در آلانیا، دیوارها از سنگ گرانیت و سنگ مرمر برای کفسازی در آشپزخانه و حمام استفاده شده اند  . علاوه بر این، در آشپزخانه به خوبی نصب کالاهای سفید مانند ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، اجاق گاز، بخاری، شومینه، یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، و خیلی بیشتر انجام شده است . از سوی دیگر، حمام دارای تسهیلات  گرمایش از کف، و کابین دوش خصوصی میباشد .پنجره های  PVC دو جداره و با شیشه های برنگ سنگ مرمر پوشیده شده است. در کل آپارتمان، کمد دیواریهای چوبی و کابینت ، از جمله حمام و آشپزخانه نصب شده است. 

در خارج از خانه و محوطه ای که آپارتمان در آن واقع شده است ، این مجموعه دارای امکانات استخر، اتاق تناسب اندام و باغ  است. علاوه بر این، منطقه بازی برای کودکان در اطراف گوشه. ساحل 300 متر با مجموعه مسکونی، و مغازه ها در فاصله تنها 20 متری ازمجموعه واقعند، که باعث می شود این املاک  در آلانیا بهترین آپارتمانهای قابل دسترس با قیمت های مقرون به صرفه  باشند.

... درخواست اطلاعات بیشتر »Alarm (Fire) Alarm (Theft) Wi-Fi Security Camera Generator Furniture White Goods Air Conditioning Fitness Sauna Spa Car Park Play Park Pool Cable TV - Satellite VIP Services Elevator Nature view City view