آپارتمان لوکس ساحلی درکستل، آلانیا

برای فروش آپارتمان یکخوابه, پنج خوابه 70 - 300 مترمربع

آپارتمان راحت  و مقرون به صرفه در آلانیا  و در حال حاضر برای فروش. این آپارتمانها در منطقه کستل (Kestel) و با کلاس بالا هستند و با زیربناهای از 70 مترمربع تا 300 مترمربعی ساخته شده اند.  در واحدهای یک،دو،سه و پنج خوابه ، قیمت این آپارتمانهای فروشی در آلانیا بین 62.000 € تا € 390،000 است که کاملا معقول و منطقی است.محل یکی از دلایل نخست این آپارتمان ها برای ترجیح بسیاری از متقاضیان است.  در کنار ساحل واقع شده است، این آپارتمانهای آلانیا  یک دید کامل به دریا و کوه ارائه میدهند. تنها، 100 متر دورتر از بازار اصلی، جدای از مناظر، مجموعه این آپارتمانها در آلانیا دارای امکانات مختلف  شامل سونا، اتاق تناسب اندام، اتاق ماساژ، منطقه BBQ، و نظارت دوربین مدار بسته. علاوه بر این،  فضای سبز و استخر برای ساکنان ساختمان میباشد . 

تا آنجا که به فضای داخلی آپارتمان مربوط می شود، این آپارتمان در آلانیا پنجره های PVC و دروازه ورودی اصلی از فولاد برای مقاصد امنیتی ساخته شدهدارد. این خانه دارای مقدار کافی کابینت برای ذخیره سازی میباشند . علاوه بر این، مواد مورد استفاده در ساخت خانه با کیفیت بالا بوده، و به این ترتیب نتیجه چیزی است که نمیتوان در برابر آن  مقاومت کرد .

... درخواست اطلاعات بیشتر »Alarm (Fire) Alarm (Theft) Wi-Fi Security Camera Generator Garden Gym Fitness Sauna Spa Car Park Play Park Pool Grocery Cable TV - Satellite Sea view Nature view City view