آپارتمانهای ارزان در منطقه کستل از آلانیا

برای فروش آپارتمان یکخوابه 65 مترمربع

در منطقه کستل آلانیا، ترکیه آپارتمان لوکس و مقرون به صرفه برای فروش بود. آپارتمان یک اندازه 32-105مترمربع، این آپارتمان در آلانیا تنها جای مناسب برای زندگی راحت است. با انتخاب1 و 2 اتاق خواب و1 و 2 مجموعه حمام، این آپارتمان آلانیا در اندازه و هزینه متفاوت است. در حالی که برخی آپارتمان ها در کوهستان مشخصات راست رندر از پنجره، دیگران لوکس از دریا دید از بالکن خود را. ساحل است که در فاصله 150 متر، و در نتیجه انتخاب ایده آل برای تعطیلات آخر هفته قرار گرفته است.

فضای داخلی این آپارتمان در آلانیا کستل با کف سرامیک انجام می شود، و پنجره های پی وی سی مانند یک گیلاس در کیک می باشد. این خواص آلانیا دارای ورودی دروازه فولاد برای مقاصد امنیتی، و از سوی دیگر دروازه های داخلی با چوب مدل دهید آمریکا انجام می شود. حمام خواهد طول عمر تجربه لوکس با کابین دوش خصوصی و درجه یک لوازم جانبی حمام افزار رندر. تمام اتاق ها تهویه مطبوع، و برای زمستان، یک دیگ بخار آب به صورت خودکار وجود دارد. آشپزخانه تا به کالاهای سفید مانند یخچال و فریزر، ماشین ظرفشویی، مایکروویو، و دودکش از پیش نصب شده. همه این امکانات، همراه با امکانات دیگر در این مجموعه، که این آپارتمان در آلانیا انتخاب اول بسیاری از.

... درخواست اطلاعات بیشتر »Alarm (Fire) Alarm (Theft) Wi-Fi Security Camera Generator White Goods Air Conditioning Fitness Sauna Spa Car Park Play Park Pool Cable TV - Satellite VIP Services Elevator Sea view Nature view