زندگی در آپارتمان مثل 365 روز تعطیلات

برای فروش آپارتمان سوئیت 65 مترمربع

ساعت  تحقق رویای اقامت در یک مجتمع مسکونی درجه یک و سلطنتی رسیده است. این املاک در استانبول نه فقط خانه که تهیه کننده نیازهای هر کسی بشکلی لوکس است.این آپارتمانها ها درمجموعه ای،  شامل سوئیت یا استودیو ، یکخوابه ، دوخوابه ، سه خوابه و چهارخوابه  واقع است  و قیمتها بر این اساس متفاوت است. این مجموعه  دارای همه چیزهای مورد نیاز  یک زندگی لوکس میباشد. این مجموعه  ارائه می دهد یک استخر شنا، زمین بازی، تنیس و اسکواش پارک کودکان،  باشگاه، سالن بدنسازی، سونای آبگرم، و تقریبا همه چیز.

این ترکیب منحصر به فرد از مدرنیته و قدمت یکی از دلایل بسیاریست که چرا بایستی این خانه در استانبول را خریداری نمود. محل این مجتمع ترکیبی از زیبایی های طبیعی مطلق و تمام امکانات مدرن روزاست و به همین دلیل زندگی در این خانه می تواند یک تجربه عجیب و غریب و بیشتر شبیه به یک تعطیلات 365 روزه باشد .تعداد کل آپارتمان های  مجموعه 1206 واحد میباشد ، و در حال واقعا با سرعت به فروش می رسند. بنابراین، اگر شما در داشتن یکی برای خودتان  برنامه ریزی کرده اید ، زمان آن است که  عجله و شتاب نمائید.

... درخواست اطلاعات بیشتر »Alarm (Fire) Alarm (Theft) Wi-Fi Security Camera Generator White Goods Air Conditioning Gym Fitness Sauna Spa Car Park Play Park Pool Grocery Cable TV - Satellite VIP Services Elevator Nature view City view