رویای خانه با قیمت مناسب

برای فروش ویلا چهار خوابه 280 مترمربع

اگر شما  رویای  داشتن  ویلا در استانبول را دارید ، در حال حاضر امکان برآورده شدن آن فراهم گردیده است. خانه ای لوکس برای شما و از املاک درجه یک  و شگفت انگیز در استانبول. این ویلا با مساحت زیربنای   280.77 مترمربع ساخته شده است، و برای فروش در استانبول عرضه میگردد . این خانه های تازه ساخته شده در استانبول با امکاناتی مانند  باغ خصوصی برای هر ویلا، تا حدی مبله و فضای داخلی به طور کامل تزئین شده میباشند . رنگ پیچیده سفید و کرم  در فضای داخلی استفاده شده است . 

بایستی ذکر کرد که  محل استقرار این ویلا در استانبول درجائیست  که در آن تمام امکانات رفاهی و خدماتی وجود دارند. این خدمات عبارتند از سوپر مارکت ها، مدارس، مراکز خرید، سواحل، و حتی باشگاه سوارکاری . برای خدمات سرگرم کننده ، در مجتمع  فعالیت هایی نظیر پینت بال و پیست کارتینگ  ارائه شده اند. برای کسانی که  استطاعت مالی دارند، این ویلای لوکس با قیمت تنها 570 000  یورو قابل تهیه میباشد. امکانات دیگر شامل نگهبانی 24 ساعته، پارکینگ برای هر ویلا، استخر عمومی، مرکز تناسب اندام، و یک زمین بازی برای بچه ها. بنابراین این املاک رویایی  در استانبول  هم لوکس و هم مقرون به صرفه میباشند.  این ویلا در استانبول ارزش مبلغ فوق را داشته وافزایش قیمت هم خواهد داشت .

... درخواست اطلاعات بیشتر »Alarm (Fire) Alarm (Theft) Wi-Fi Security Camera Generator White Goods Air Conditioning Garden Gym Fitness Sauna Spa Car Park Play Park Pool Cable TV - Satellite VIP Services Nature view City view