آپارتمان شگفت انگیز برای پیش فروش در استانبول

برای فروش آپارتمان سوئیت, یکخوابه, دو خوابه, سه خوابه 64 - 346 مترمربع

شیوه زندگی خیره کننده  در مجموعه  آپارتمان ها در انواع مختلف دراستانبول درست در دستان شما است. اینجا سوئیت ، یکخوابه ، دوخوابه ،و سه خوابه های کاملا مبله و با یک قیمت بسیار اسمی در محدوده بین 85000یورو و 504 209 1 یورو  برای فروش موجود می باشند. جذابیت  این آپارتمانها فضای شیک داخلی و محل استقرار آن است که کاملا برای هر نوع از شیوه زندگی مناسب است. این خانه در استانبول با ارائه لوازم مدرن و  کالاهای سفید نصب شده ، با توجه به نیازهای مدرن روز است. این املاک در استانبول با زیربناهای بین 52 تا346 مترمربع و تامین نظر هرمشتری ساخته شده است.

در خارج از منزل و در محوطه عمومی، مجتمع دارای یک استخر با اسلاید آب میباشد که  آب در طول ماه های زمستان گرم می شود. کافه های اینترنتی، مرکز خرید، خدمات لباسشویی، زمین بازی، باغ، مجموعه تناسب اندام،  بولینگ، و نوار استخر برخی از نکات برجسته دیگر که در این آپارتمان ها موجودند، و در نتیجه مطلوب تر میگردند.خرید از اینجا می تواند یک انتخاب عاقلانه و سرمایه گذاری دراین آپارتمان ها در استانبول بسیار هوشمندانه و سودآور خواهد بود.

... درخواست اطلاعات بیشتر »Alarm (Fire) Alarm (Theft) Wi-Fi Security Camera Generator White Goods Air Conditioning Gym Fitness Sauna Spa Car Park Play Park Pool Grocery Cable TV - Satellite VIP Services Elevator Sea view Nature view City view