آپارتمانهای خشن وسلطه جو در اسن یورد استانبول

آپارتمان یکخوابه, دو خوابه 62 - 123 مترمربع

فروش آپارتمان در استانبول که در محلی استراتژیک قرار دارد ، نزدیک به امکانات مختلف از قبیل حمل و نقل. با معماری کلاس بالا ، این مجموعه دارای 2 بلوک ،یکی 30 طبقه و دیگری17 طبقه، و جمعا" دارای 348 آپارتمان و 25 واحد تجاری میباشد. این مجتمع دارای یکخوابه های 62  مترمربعی و دوخوابه های 123 متر مربعی است . در این مجموعه امکان پرداخت وجه بشکل توافقی وجود دارد .

اگر به  این آپارتمانها توجه نمائید ، از کیفیت ساخت و ساز ، صاف و جذاب ، تحت تاثیر قرار میگیرید . فضای داخلی اتاق خواب با سلیقه کار شده و اتاق خواب والدین دارای یک حمام میباشد- بالاترین امتیازمجموعه ، مبلمان و تجهیزات و اتصالات مرغوب مصرفی در این آپارتمان است. نقاشی ، کابینتهای کافی و اتاق های نشیمن بسیار راحت و استاندارد از تجربه سازندگان حکایت می کنند. تجهیزات و لوازم  آشپزخانه ، هم از بهترین مارک های موجود می باشد، با ضمانت نامه. 

استخررو باز ، بشکل کلیه ها است ، و هم بزرگسالان وهم بچه ها می توانند از آن استفاده کنید. دیگرامکانات موجود در این مجموعه از قبیل پارکینگ، نگهبانی، محوطه سازی، تجهیزات تناسب اندام و غیره . اماکن عمومی  مانند مراکز خرید، کافه ها، محلهای بازی نیز وجود دارند. اگر شما علاقه مند خرید آپارتمان در استانبول می باشد،  اینجا یک فرصت طلایی است.

... درخواست اطلاعات بیشتر »Alarm (Fire) Alarm (Theft) Wi-Fi Security Camera Generator White Goods Air Conditioning Gym Fitness Sauna Spa Car Park Play Park Pool Grocery Cable TV - Satellite VIP Services Elevator Nature view City view