کار با ما در آلانیا

استخدام ما در حال حاضر!

 

برای تمام کسانی که برای عامل املاک بودن مشتاقند ، ما در حال حاضر برای موقعیت "نماینده فروش املاک و مستغلات" که به خوبی تثبیت شده استخدام، در بخش فروش املاک در ترکیه داریم . و شما به راحتی می توانید برای این موقعیت  و داشتن حرفه ای روشن در زمینه املاک و مستغلات اقدام نمائید.

 

ما در تمام انواع آپارتمان ، ویلا، و املاک دیگر کار میکنیم. برای این کار، ما باید پرسنل بسیار حرفه ای و ماهر ، وکسانی  که می تواند به عنوان یک تیم با بقیه کارکنان کار کنند وتوانایی قانع کردن بزرگی د داشته باشند و  فرصت های بی پایان را با ما در دراز مدت پیدا کنند ، نیاز داریم . ما به دنبال نمایندگی های فروش، مسلط به دو زبان انگلیسی با یکی دیگراز زبانهای  نروژی / سوئدی / فنلاندی / هلندی / فارسی / روسی میباشیم .

 

پست های خالی در مقر ما در آلانیا، وجود است. املاک و مستغلات ترکیه بازار پر رونقی است، و می تواند فرصت های بی نهایتی برای به دست گرفتن داشته باشد . شما می توانید از طریق پورتال وب سایت و یا با شماره تلفن رسمی ما برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

درلیست زیر برخی از شرایطی که باید برای استخدام داشته باشید ، قید شده اند . به جزئیات توجه داشته باشید و به دقت مطالعه کنید مطمئن شوید که تنها پس ازمطابقت شرایط شما با آنها تماس بگیرید.

 

مدارک مورد نیاز:

 

• تجربه در املاک و مستغلات اجباری نیست اما به عنوان یک امتیاز در نظر گرفته میشود . ما به دنبال افرادی که دارای استعداد بالقوه و تعهد کاری می باشند ، هستیم .

 

• تسلط به صحبت و نوشتن در هر دو زبان، همانطور که ذکر شده است. دانش زبان انگلیسی بایستی داشته باشند ، و یکی از شش زبان دیگر.

 

• فعال بوده و بصورت تیمی کار می کنند. ما کسی که می تواند در توافق با بقیه کارکنان کارکند، نیاز داریم . سیاست اداری و بی انضباطی در کار به شدت محدود شده است.

 

• هدف گرا و بلند پرواز و با مهارت باشد. با توجه به اهداف سازمان به عنوان انگیزه اصلی ، شما به خوبی قادر به انجام اهداف شخصی خود نیز خواهید بود.

 

• تعهد طولانی مدت. ما دراستخدام فقط آن دسته از افرادی را که مایل به همکاری دراز مدت با ما می باشند را میپذیریم . غیبت از کار و بی مسئولیتی در کار جدی گرفته شود.

 

 

 

دیگر اطلاعات لازم.

 

• اطلاعات عمومی اینترنت و پنجره دانش

 

• امکان انعطاف پذیری در گسترش ساعات کار

 

• به همراه داشتن مجوز رانندگی اما اجباری نیست

 

• حقوق و دستمزد + کمیسیون + جایزه

 

 

 

برای هرکسب گونه اطلاعات دیگری که ممکن است نیاز داشته باشید ، بصورت رایگان با ما تماس بگیرید.

هیچوقت نمیدانیم که به حقیقت پیوستن رویاهایمان چقدر نزدیک است