هزینه های خرید ملک در ترکیه

در حالی که ما مشتاقیم که برای مشتریان ما اطمینان حاصل شود که بهترین املاک در ترکیه، را با همراهی ما خریداری نموده اند ، بایستی  شما را از هزینه های جانبی خرید یک ملک در اینجا آگاه نمائیم. بسیاری از شرکت های املاک و مستغلات این حقیقت را از مشتریان خود در مراحل اولیه پنهان کرده، و پس ازامضا قرارداد ، مشتری را در مورد هزینه های اضافی آگاه میکنند . در فروش املاک در ترکیه، ما در ارائه خدمات به مشتریان ما بهترین توانایی ما را باور دارند، و شما را در مورد تمام هزینه های جانبی پیش رو آگاه میکنیم.

 

قبل از امضاء قرارداد ، ذیلا" هزینه های جانبی که شما باید قبل از خرید هر گونه ملک در ترکیه آگاه باشید ، ارائه میگردند :

 

هزینه 1. در وهله اول هزینه تنظیم سند ، با هزینه قابل پرداخت معادل 4 درصد ارزش قید شده ملک در سند . عمدتا" این هزینه توسط هر دو طرف خریدار و فروشنده به صورت مشترک و به طور مساوی ،هر طرف 2٪ پرداخت میگردد . پیش از این درصد 3.3 درصد بود، اما با توجه به عرضه و تقاضا، و دیگر مقررات دولت، این درصد 0.7٪ افزایش داده شده است. نماینده رسمی ما در مورد شرایط پرداخت هزینه تنظیم سند ، شما را با جزئیات آشنا میکنند و شما نیاز به هیچ دانشی در مورد کل این روش نداشته و می توانید به ما تکیه می کنند.

 

هزینه2.تنظیم وکالتنامه برای دریافت سند. بر اساس این وکالتنامه ، در غیاب شما، شخص دیگری برای تنظیم سند از طرف شما، وکیل میگردد . تنظیم وکالتنامه در این منطقه به طورکلی 250-350 €هزینه دارد. هزینه های متوسط ​​در دفتر اسناد رسمی 600TL (لیره ترکیه) است . در هر صورت، در غیب شما برای تنظیم سند اجباری خواهد بود .

 

هزینه3. یک نیاز اجباری برای تکمیل فرایند خرید املاک است که املاک خریداری شده دارای بیمه DASK دولت است. این بیمه 20٪ از هزینه های مورد نیاز برای بازسازی املاک ، در یک زمین لرزه را پوشش می دهد. نهایتا" ، خریدار میتواند با بیمه اضافی اختصاصی نسبت به افزایش سطح پوشش بیمه ای ساختمان برای همه خطرات وفجایع طبیعی اقدام نماید . ما این سرویس را برای خریداران خود با استفاده از شرکت های بیمه ای معتبر مانند آلیانز یا آنادولو Sigorta انجام میدهیم . تا مطمئن شویم که برای مشتریانمان تمام مراحل شفاف است.

 

هزینه4.پس از اتمام فرآیند خرید برای اقامت شما در ترکیه، خریدار ملک باید نزد مقامات محلی برای پرداخت هزینه شورا و مالیات زباله ثبت نام کند. در ضمن خریدار بایستی در رابطه با الزامات بنام کردن آب و برق با شرکت های مربوطه اقدام نماید . لازم به ذکر است که این هزینه ها الزامی است و هیچ راهی برای فراراز آنها وجود ندارد. این مراحل را می توان توسط وکیل نیزانجام داد . در سال 2014، هزینه های انتقال 100TL برای آب و 750TL برای برق میباشند .

 

هزینه5. ترکیه این هزینه را برای خریدار اجباری کرده است بنام هزینه های آژانس بمبلغ 3٪ مبلغ سند. در فروش املاک در ترکیه، این هزینه برای املاک تازه ساخته شده و نوساز پرداخت نمیگردد ، با این حال، برای فروش مجدد ملک لازم است. وبه طور کلی، خریداران مجبور به پرداخت بین 3.5٪ تا6.5٪، مازاد بر قیمت خرید واقعی ، برای تکمیل خرید خود میباشند .

 

هزینه6. وصیتنامه

 

این هزینه ،توسط  بیشتر خریداران خارجی در ترکیه انجام میگیرد . هنگامی که ملک به نام باشد در صورت فوت مالک ،دولت ترکیه طبق قانون خود، اموال متوفی را به وراث درجه یک انتقال میدهد. بنابراین، خریداران خارجی با اطمینان  از تمام این مقررات در قوانین ترکیه  آگاه هستند. برای جلوگیری از هر گونه تحریف و یا هر تفاوت دیگر، همیشه با وکیل خود  به لحاظ رعایت همه  مقررات  مورد بحث در مورد انتقال اموال و  توزیع دارایی ها با  قانون ارث استاندارد راهنمائی بخواهید . وکیل شما باید قادر باشد که به شما  در مورد مسائل مورد بحث و نحوه تهیه اسناد رسمی برای ترکیه وبه نام وارثان املاک یاری نماید.

 

بنابراین، موارد قید شده فوق برخی از نکات مهمی است که شما باید قبل از خرید ملک در ترکیه در نظر بگیرید. اطمینان حاصل کنید که شما از این همه آگاه هستید، و به همراه وکیل خود آگاهی عمیقتری از قوانین و مقررات دیگرترکیه دارد باشید  .

 

از آنجا که ما میزبان خریداران خارجی می باشیم، نه تنها کار ما، بلکه وظیفه ما اطلاع رسانی در مورد تمام جزئیات ریز موضوعات لازم  است.

 

در صورتی که شما هر گونه سوالی داشتید ، با شماره های تماس ما و یا به سادگی می توان پرسش و پاسخهای متداول را درصفحه (FAQ) وب سایت ما انجام داد . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید ملک در ترکیه، به دفاتر شعبه ما مراجعه کنید. شما حتی می توانید به طور مستقیم در آلانیا از دفتر مرکزی ما دیدار نمائید و ما با کمال میل به شما هر گونه کمک و راهنمائی مورد نیازتان را ارائه میدهیم .

هیچوقت نمیدانیم که به حقیقت پیوستن رویاهایمان چقدر نزدیک است