درباره ما - املاک و مستغلات در ترکیه | املاک برای فروش در ترکیه

معاملات املاک در ترکیه با روشهای شناخته شده دراملاک و مستغلات ، برای شما بهترین فرصت های سرمایه گذاری را به ارمغان می آورد . هدف ما نه تنها  جلب رضایت مشتری ، بلکه حصول اطمینان از عملکرد ما ، برای آنهاست ، هر زمان که نیازی وجود داشته باشد ، حتی پس از معامله ، ما متمایل به همکاری با شما در هر زمینه ای که لازم باشد هستیم . با تجربه بیش از 7 سال در این زمینه ، ما به شما املاک با کیفیت بالا ، از جمله ویلاهای سفارشی ،که فقط برای راحتی شما ساخته و طراحی شده ،تا شما بتوانید بهترین تجربه سکونت در ترکیه را داشته باشید ، را ارائه میکنیم .

 

ما بهترین تلاش ممکن را جهت حصول اطمینان کامل شما انجام میدهیم . خریداری  ملک در ترکیه یک پروسه است که در فروش املاک در سراسر ترکیه  مشابه است . ما برای کیفیت خدماتمان شناخته شده ایم ، و تیم بزرگ حرفه ای متخصص که برای یاری و ارائه بهترین خانه ها در ترکیه متعهد می باشند را داریم.

 

شرکت ما به تامین و کارشناسی هر گونه ملکی از قبیل ، آپارتمانهای ارزان قیمت  در ترکیه ، آپارتمانهای  با منظره دریا ، آپارتمان ساحلی و سایر، و باهر نوع  کاربری می پردازد . ما به ارائه خدمات در سراسر ترکیه  ودر شاخه های مختلف  میپردازیم ، و دفترمرکزی شرکت در آلانیا واقع شده است . با همراهی با ما مطمئن شوید که به خانه رویایی و مورد نظرتان از صحیح ترین راه خواهید رسید .

 

قبل از اینکه فهرست خدماتمان را در بخش املاک و مستغلات ارائه کنیم ، دوست داریم که توجه شما را به تیم حرفه ای و آموزش دیده ، و بهترین خدماتی که ما در صنعت املاک و مستغلات  ، ارائه میکنیم ، جلب کنیم . رشدی که در بخش املاک و مستغلات ترکیه ، در طول سالهای اخیر دیده می شود ستودنی است و ما مفتخریم که بخشی از این دستاورد میباشیم .

 

ما بهترین خدمات در بازار خرید ملک در ترکیه  راارائه می دهیم ، زیرا ما معتقدیم که پس از معامله ، روابط ما با مشتریان پایان نگرفته ، ودر واقع ، حتی بیشتر تقویت شده است . بنابراین، با خدماتی مانند انتقال از فرودگاه ، ترانسفر برای بازدید از املاک ، غذای رایگان در طول روزهای بازدید ، رزرو بلیط پرواز ، و سایر موارد ، در ضمن ما به شما خدمات پس از فروش ارائه میکنیم که بسیاری از شرکت های دیگر املاک و مستغلات  در ترکیه ارائه نمی کنند.

 

درطول بازدیدها برای مشاهده و پسند خانه رویایی مورد نظرتان ، ما با توجه به اهمیت روابط رضایت بخش ، خریدار و فروشنده ، شروع به برقراری ارتباط مورد نیاز میکنیم . در این سفر، عوامل فروش ماهرما، شخصا به همراه شما خواهند بود ، و به شما تمام جزئیات موضوع را ارائه می کنند . همچنین، تمام اطلاعات در رابطه با مقررات دولت را ، در طول بحث بین وعده های غذایی به شما اعلام میکنند .

 

نه تنها کمک به شما برای پیدا کردن خانه رویاییتان انگیزه ما است، بلکه آخرین تحولات در بازاررا به صورت به روز به شما اطلاع میدهیم . خدمات مشتریان ما با دانش بسیار خوبی از پیشرفت های جدید در استانبول ، آنتالیا و منطقه دریای اژه ، به علاوه بخش های دیگر از ترکیه درخدمت شماست . ما قصد داریم به شما تمام اطلاعات مربوطه، از جمله فروش مجدد در مناطق مختلف ترکیه را عرضه کنیم . ما شخصا شما را در تمامی مراحل خرید راهنمائی میکنیم ، تا اطمینان حاصل شود که ما با اعتماد مشتریان خود ساخته شده ایم ، به طوری که آنها می توانند در صورت تمایل به ما تکیه کنند.

 

پرسنل ما برای خدمت به مشتریان اختصاص داده شده اند . طبیعت دوستانه کارکنان ما تضمین می کند که شما برای تصمیمات سرمایه گذاری به جای درستی آمده اید . ما درک می کنیم که مبالغی که شما به توسط ما سرمایه گذاری میکنید به سختی به دست آمده اند ، و ما نیز سعی میکنیم به همان اندازه به این سرمایه گذاری احترام بگذاریم . نتیجه مطلوب تلاش ما ،به نفع خود ماست که قابل اعتماد برای شما بوده و بدور از تمام استرسها باشیم . با ملاقات شما ، حتما دراین مورد  ، بینش شما مثبت تر خواهد شد ..

 

خریداری املاک در ترکیه از نقطه نظر سرمایه گذاری ، سودمند است و همچنین مناسب برای مقاصد مسکونی . هدف ما ارائه بهترین خانه های تعطیلاتی در ترکیه است طوری که پول شما بشکل عاقلانه هزینه گردد .

 

ما یک شرکت املاک و مستغلات هستیم ، اما کار واقعی ما برای شما پس از فروش شروع می شود. چون ما افتخار بزرگی در ارائه بالاترین سطح خدمات به مشتریان داریم . تعهد ما به کمال ، توجه به جزئیات ، و خدمات پس از فروش ، و قصد داریم که بزرگترین شرکت برتر در بازارباشیم . اما قبل از تک خال شدن در بازار، هدف ما رسیدن به بالا ترینها در فهرست اولویت های مشتریان است.

 

برجسته ترین خدمات ما عبارتند از -

 

• پرداخت قبوض و معاینات امنیتی به طور منظم در ایام دوری شما.

• تمیز کردن محل سکونت و منزل قبل از رسیدن شما.

• انجام خرید کلی باارائه لیست ، قبل از رسیدن شما .

• خرید مبلمان برای اپارتمان شما در ترکیه.

 

 

به غیر از این خدمات، جزئیات دیگری که شما باید بدانید وجود دارد.

 

ما یک شرکت املاک و مستغلات مجاز و ثبت شده ایم . بنابراین ، شما می توانید بدون استرس به ما مطمئن شوید و هرگز دراملاک ما وام / بدهی قبلی و غیرو قرار داده نمیشوند ، وشما می توانید مطمئن شوید که در مورد فروش مجدد ، شما به ما مراجعه خواهید کرد .

 

  ما به شما پشتیبانی حرفه ای و خدمات به زبان فارسی، در تمام طول پروسه خرید و فروش، و خدمات پس از فروش ارائه میکنیم .

کارشناسان و مهندسین ما برای بازسازیهای کلی  و یا بازسازی کوچکتر آماده میباشند . در این روش شما می تواند بدون هیچ زحمتی  و رایگان از آن بهره مند شوید  که بیشتر شبیه به 'همه چیز زیر یک سقف "از سازمان ما است .

شما می توانید به صفحات دیگر وب سایت ما مراجعه ، و یا میتوانید به طور مستقیم با ما تماس بگیرید .

 

درخواست خرید مبارک!

هیچوقت نمیدانیم که به حقیقت پیوستن رویاهایمان چقدر نزدیک است