تامین مالی و وام مسکن در ترکیه

ترکیه همیشه انتخاب عالی برای کسانی که عاشق طبیعت و آرامش درزندگی هستند  بوده ، ویکی از جذاب ترین مقاصد ساحلی دریای مدیترانه میباشد . بازار املاک و مستغلات ترکیه تا کنون هرگز چنین رونقی نداشته است . ازدیدگاه سرمایه گذاری، داشتن یک خانه در ترکیه بسیار آسان تر از قبل شده است.

 

درفروش املاک در ترکیه ، برای اولین بار در تاریخ املاک و مستغلات ترکیه ، بهترین خدمات وام مسکن برای تامین مالی خریداران املاک در ترکیه ارائه میگردد . ما دست در دست یکی از بانک های پیشرو در ترکیه ، بانک زراعت ، که ازارائه دهندگان وام مسکن به سرمایه گذاران ایرانی در ترکیه است ، پیوسته ایم . علاوه بر این ، کلیه خدمات بانکی را به مشتریان در ترکیه  ، ارائه میدهد . بنابراین، ما بعنوان نمایندگی مجاز فروش املاک و مستغلات  ، بیشتر ترجیح میدهیم که با مشارکت بانک در انجام معاملات ، کار کنیم .

 

در بسیاری از موارد، مردم تمایل به تغییربرنامه خودشان در مورد خرید املاک ، با توجه به ناکافی بودن بودجه ، پیدا میکنند و به نظرشان می رسد که دریافت وام مسکن بانکی ، مانند یک معامله بزرگ است. اما در حال حاضر، شما می توانید به آرزوهای خود برای داشتن ملک در ترکیه با گذشتن از تمام موانع دست یابید .از خدمات وام مسکن ما،چه خریداران داخلی و همچنین سرمایه گذاران خارجی ، تا حد زیادی بهره برده اند . این مرکز بیشترین منفعت را به آندسته از اتباع خارجی ،که خواستار داشتن خانه در ترکیه اند خواهد رساند .

 

اگر چه تغییر دربسیاری از سیاست های دولت ،امکان سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران خارجی با تبادل ارز با نرخ ارزان، آسان ترساخته است، هنوزهم برخی مشکلات در سیستم برای خریداران  بالقوه  وسرمایه گذاران وجود دارد. اما در هر صورت به گفته کارشناسان، اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات  به سرعت در حال رشد ترکیه است.

 

تأمین مالی برای خریداری املاک ، در یک کشور جدید ، احتمالا" چیزی است که به سختی می توان تصورکرد . حتی اگر در بسیاری از کشورهای جهان  انجام شود ، با محدودیت ها وتشریفات موجود ، روش پردردسری دارد . بایستی برای سرمایه گذاران خارجی ، روش آسانتری به دور از تمام این مشکلات پیدا میشد . ما و شریک ما، بانک زراعت ، روش بسیار شفاف تر و آسان تری برای مشتریان خود ارائه میکنیم .

 

بسیاری از بانک ها با نرخ متغیر برای بازپرداخت وام های مسکن با YTLبرای املاک با پایان کار در ترکیه  اقدام میکنند . نکته جذاب در مورد وام مسکن بانک زراعت این است که بانک تا حداکثر 60 درصد ارزش کل املاک ، و با طرح بازپرداخت آسان تا حداکثر 15 ساله ، به مشتریان وام مسکن پرداخت میکند .

 

در حال حاضرنرخ بهره بانک زراعت برای وام مسکن 0.0094٪ ماهیانه ،میباشد.به عبارت ساده تر،  برای خرید یک آپارتمان 2 اتاق خوابه ، با قیمت  150,000 لیره ، شما 60,000 لیره پرداخت میکنید . بهترین بخش این است که هیچ بار اضافه ای ،برای بازپرداخت وام مسکن به صورت ماهیانه  معادل 390 یورو (در باز پرداخت ده ساله ) وجود ندارد ، وتا حد زیادی می تواند توسط درآمد اجاره جبران گردد . املاک ترکیه  دارای پتانسیل اجاره بسیار عالی میباشند . در واقع، اگر شما یک ملک در مناطق شهری و توسعه یافته بخرید ، درآمد اجاره این ملک می تواند حتی گاها" دربرخی موارد پس از پرداخت وام مسکن ، کمک خرجی برای شما باشد . همراه با این، امکان  رشد سرمایه در این مناطق مثل خورشید و ماه ، واضح وتضمین شده است. یک مزیت اضافه شده دیگر– امکان فروش املاک دارای وام بانکی شما ، در هر زمان که شما میخواهید میباشد .

 

 

 

با توجه به نوع ملک مورد درخواست شما ، برای سرمایه گذاری دراملاک درترکیه ، یک سازمان به شما در تجزیه و تحلیل دقیق ایده های سرمایه گذاری یاری میکند تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید . تلاش ما برای فعال کردن امور مشتریان ، با داشتن بهترین دانش در مورد بازار سرمایه ، و با همکاری جدیدمان با بانک زراعت ، مجموعا" روش بسیار ساده ای را بوجود آورده است . در حال حاضر، مشاوران حرفه ای تجزیه و تحلیل بازار ما قادر به تامین امکانات لازم با راههای بسیارساده میباشند .

 

بسیاری از عاملین املاک در ترکیه قادر به ارائه تسهیلات وام مسکن برای سرمایه گذاران خارجی نیستند  و فرصتهای فوق العاده ، با توجه به کمبود منابع مالی  ، از دست میروند .وضعیت  هیچکسی هرگز با نشستن و اندیشیدن تغییر نمیکند  ، بنابراین، ، ما به شما بهترین خدمات وام مسکن در تاریخ املاک و مستغلات  را ارائه میدهیم تا امکانی ، برای گامی در راه پیشرفت ، فراهم گردد .

 

تحلیل گران برجسته پیش بینی رشد مداوم در بخش املاک و مستغلات ترکیه ، در سال های آینده ، همراه با توصیه های بسیار برای سزمایه گذاری دراملاک ترکیه  و در این شرایط زمانی ، را دارند . بعد از یک سال موفق در املاک و مستغلات  و با شروع سال 2013 ، چند سال دیگر نیز جلوتر می رویم تا شاهد رونقهای بزرگتری در املاک و مستغلات ترکیه ، باشیم .

 

 

فروش املاک در ترکیه ، توسط یک تیم حرفه ای مجرب و با تجربه انجام میپذیرد . با تجربه بیش از 7 سال در این صنعت، ما رابطه مبتنی براعتماد و اطمینانی با همه مشتریان خود ساخته ایم. ما همیشه در جریان ارائه بهترین املاک به مشتریان با ارزشمان ، و با همکاری با بانک زراعت، میباشیم . و با به اشتراک گذاشتن تجربیات با ارزشمان ، مطمئن باشید که در راه صحیح وبا رعایت تمام مسائل مربوطه از مشتریانمان مراقبت کرده و در خدمت ایشان میباشیم .

 

این وام و تامین مالی ، تلاش دیگر ما برای ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خودمان می باشد.

 

در صورتی که شما هر گونه دیدگاه خاص دارید ، در هر زمان از طریق شماره های تماس ما با ما تماس بگیرید ، و یا برای  کسب اطلاعات بیشتر در مورد املاک در ترکیه ، از طریق پورتال آنلاین وب سایت ما همیشه و در هر زمان ، اطلاعات مورد لزوم را دریافت کنید .

هیچوقت نمیدانیم که به حقیقت پیوستن رویاهایمان چقدر نزدیک است