املاک کاس -املاک کالکان-املاک کاس کالکان

  کاس، درست مثل سه حرف نام وکلمه آن، یک شهر بسیار کوچک در ترکیه است. با جمعیت فقط 7000 نفر (بر اساس سرشماری سال 2012، ترکیه)، این منطقه کوچک مورد علاقه بسیاری از مردم است. به این دلیل ، در طول سالهای اخیر، مردم اقدام به مطالعه و جمع آوری اطلاعات در مورد این شهر کرده اند.عمده اعتبار  در اینجا به دو بخش - گردشگری و املاک و مستغلات در کاس سرازیر میگردد . قیمت املاک منطقه نسبت به سایر شهرستانهای ترکیه ، پائین است وبرای اقامت می توان املاک خوب و مقرون به صرفه در کاس خرید.

  برای دوستداران ماجراجویی، این محل بیشتر جالب توجه است . این مکان دارای امکانات برجسته از جمله ماهیگیری، غواصی زیر آب ، قایق رانی ، و خیلی بیشتر میباشد و بنابراین، بسیاری از توریست های جوان و پرشور از هر نقطه تعطیلاتی دیگر ، بیشتر اینجا را ترجیح میدهند و از این رو علاقمندان به املاک در کاس اضافه شده اند. با توجه به همین دلیل، آنها مایل به بازدید دوباره و دوباره از این محل میباشند . در این مورد ، املاک  کاس ثابت کرده اند که واقعا مفید هستند و شما را از زحمت اجاره هتل و یا مهمان خانه آزاد مینمایند .

  یکی دیگر از نوآوری های جالب ساخته شده توسط املاک و مستغلات در کاس انجام پروژه ویلاهای ساحلی در کاس است. مانند بسیاری ازشهرهای جهان، کاس دسترسی به خانه های مسکونی زیبا  را برای دوستداران خود مقدور کرده است . ترکیه با زیبایی های طبیعی پر شده است، در حالی که کاس فقط یک نگاه اجمالی از آن است. املاک در کاس با قیمت های مقرون به صرفه در دسترس هستند و این گوی و میدان در اختیار شما قرار دارد .

  اگر شما تمایل به سکونت در یک شهر جدید، و یا یک کشور جدید ندارید ،  هنوز هم می توانید  از نظر یک سرمایه گذاری در ،ملک بامنظره دریا ویلا در کاس ،که زیادمورد تقاضا هستند، به مسئله توجه فرمائید . هم می توانید خودتان استفاه وهم اجازه دهید در سایر مواقع به اجاره واگذار گردد . اگر تمایل به کسب درآمد بیشتر ، مثل خرید یک ویلای بزرگ، و تبدیل آن به یک هتل را دارید ، ما با آغوش باز به شما خوش آمد میگوئیم . با افزایش هر ساله تعداد گردشگران در اینجا ، هزینه های اولیه هیچگاه بی جواب نخواهند ماند . ملک در کاس در این موقعیت زمانی با نرخ بسیار مقرون به صرفه در دسترس میباشد، لیکن با توجه به میزان عرضه و میزان تقاضا  در بازار، انتظار می رود در آینده ای نزدیک قیمتها بسیار بالاتر بروند .

  رشد میزان فروش ، بدلیل صدور بیانیه املاک و مستغلات "بدون خطر، بدون بازگشت"، در کاس و جاهای دیگر ، از طرف دولت ترکیه بوده و باعث حضور تعداد زیادی از مردم با هدف خرید املاک در اینجا شده است. و اگر شما هنوز هم می خواهید با ضریب اطمینان بالا سرمایه گذاری کنید ، می توانید از ویلاهای کنار دریا در کاس که تضمین شده قادر به ارائه سود در بازار آتی هستند سرمایه گذاری کنید  . از آنجا که، این ویلاها به قدمت املاک دیگر در این شهر نیستند، تقاضا برای این خانه های ساحلی در کاس برای یک مدت زمان طولانی تر در بازار رشد می کند، و در نتیجه قیمت های خود ، با سود سرمایه گذاری مناسب نسبت به زمان ،برای شما میتوانند باشند.

 • 73.000

  آپارتمان یکخوابه در قلب کالکان- کاس

  فروش آپارتمان درست در قلب بخش مرکزی کالکان! فقط با چند دقیقه پیاده روی به کافه ها، مغازه ها و رستوران ها میرسید .اینجا واقعا یک منطقه جذاب و دوستانه است اگر شما بخواهید که در تمام طول سال زندگی..

  60مترمربع یکخوابه آپارتمان کاس/کالکان
 • 91.500

  فروش آپارتمان زیبا در اورتالان از کالکان

  این مجموعه کوچک و منحصر به فرد  duplexs دوبلکس است 2 اتاق خواب و آپارتمان 4 اتاق خواب برای فروش. هر دو دارای آشپزخانه طرح باز، ناهار خوری و اتاق نشیمن . 2 اتاق خواب با1 EN مجموعه حمام وسریس و 4 اتاق خوا..

  80 - 160 مترمربع دو خوابه - چهار خوابه آپارتمان کاس/کالکان
 • 234.000

  فروش ویلای لوکس کاملا مبله در کیزیلتاش از کالکان

  ویلای  فروشی در کیزیلتاش (Kiziltas) ،  یک ویلای لوکس به طور کامل مبله با 3 اتاق خواب و 5 حمام و یک استخر روباز خصوصی می باشد. تمامی اتاقها دارای دید باز خیره کننده به دریا. محل غذاخوری لذت بخش با چش..

  185مترمربع سه خوابه ویلا کاس/کالکان
 • 250.157

  فروش ویلای لوکس سه خوابه 240 مترمربعی در کاس

     فروش ویلای لوکس 3 اتاق خواب با بیش از 240 مترمربع زیربنا و یک سالن کنار استخرکه بسیار مفید است . ویلا دید منظره دریا و کوه های  خیره کننده را دارد . ویلا  یک گاراژ در پشت اتاق تنا..

  240مترمربع سه خوابه ویلا کاس/کالکان
 • 209.000

  فروش ویلای نیمه مجزا با دید عالی دریا در کاس

  ویلا نورانی و بزرگ  فروشی در کاس. به طور کامل بازسازی شده و چهار خوابه ویلای نیمه مجزا با منظره دریای فوق العاده از هرطرف و سطح، بنابراین شما می تواند حداکثر لذت از خانه جدید خود را در مقابل نو..

  120مترمربع چهار خوابه ویلا کاس/کالکان
 • 64.660

  فرصتهای بزرگ سرمایه گذاری در مرکز کالکان

  املاک در فاصله یک پیاده روی کوتاه از مرکز زیبای کالکان میباشند. این آپارتمانها با پتانسیل بزرگ اجاره میباشند و صاحبان ملک اجاره خود را در صورت لزوم از طریق  پایگاه داده منتقل می کنند. این م..

  65مترمربع دو خوابه آپارتمان کاس/کالکان
 • 97.600

  فروش آپارتمان دوخوابه در مرکز کالکان با دید دریا

   فروش آپارتمان دوخوابه در مرکز کالکان (Kalkan centre) که از منظره دریای زرق و برق دار برخوردار است و به طور کامل تهویه مطبوع درتمامی اتاقها است. این واحدها به طور کامل با مبلمان با کیفیت بالا ارائ..

  80مترمربع دو خوابه آپارتمان کاس/کالکان
 • 688.000

  فروش ویلای لوکس کنار دریا در کیزیلتاش از کاس کالکان

   فروش  ویلای 6 خوابه بزرگ کناردریا وبا دید افسانه ای بندروخلیج ، واقع در کیزیلتاش (Kiziltas) از کاس کالکان . طبقه همکف با یک راهروی استقبال ،  2 اتاق خواب بزرگ با 2 حمام ، راهروبه اتاق نشیمن، ..

  390مترمربع شش خوابه ویلا کاس/کالکان