املاک فتحیه-مستغلات در فتحیه

  Fethiyeفتحیه منطقه کوچکی در ترکیه است ، و یا ممکن است گاهی اوقات به عنوان یک شهرستان اشاره شود، با مساحت حدود 3000 کیلومترمربع. با جمعیت بسیار کمی که تنها  68000 بومی این منطقه هستند که اساسا در استان مولا در منطقه دریای اژه ترکیه واقع شده است. اگرچه جمعیت آن کم است ،فتحیه Fethiye هنوز هم برای جاذبه های توریستی آن بسیار معروف است. با این حال، با گذشت زمان، بخش املاک و مستغلات فتحیه Fethiye بشکل قابل توجهی بهبود یافته است . اثبات آن تنوع املاک فتحیه Fethiye، و در دسترس بودن آن در تمام طول سال است. فتحیه Fethiye پر از زیبایی های طبیعی و معماریهای باستانی است ، و املاک مدرن و روز درفتحیه Fethiye تبدیل به روند شناخته شده تری با توجه به معماری مدرن آنها است.

  ممکن است شگفت آور  باشد که شهر کوچکی مانندفتحیه Fethiye می تواند از جمله بخش های باشد که تا حد زیادی به اقتصاد کشور کمک مینمایند . جذاب تر این واقعیت که املاک درفتحیه Fethiye مقرون به صرفه و پر از تنوع است. در حال حاضر با سهولت خرید و فروش در املاک ، شما می توانید ویلای خود را درفتحیه Fethiye داشته باشد، و پول سخت به دست آمده خود را عاقلانه مصرف نموده باشید .

  اینجا از نقطه نظر سرمایه گذاری یک گزینه بهتر واقعیست. فروش آپارتمان و خانه های فتحیه Fethiye بهترین فرصت درهمه زمانها است ، و عاقلانه ،حتی اگر آن را دست دوم و یا یک خانه از دست سوم است، شما در هر ملکی سود میبرید . یک ملک قدیمی می شود، که به ارزش بیش از آن را در بازار برسد،  اگر آن را در شرایط خوبی ارائه کنیم . بنابراین، خرید یک خانه یا ویلا مقرون به صرفه درفتحیه Fethiye، تعمیر و نوسازی آن، در صورت نیاز، و اجازه دادن آن کارهائیست که می توانید انجام دهید، شما می توانید در خانه بمانید و مجددا" آنرا در زمان مناسب و دوره پررونق بازار بفروش برسانید .

  با نمایش های آماری شگفت انگیز، که می گویند که از مجموع 68000نفر درفتحیه Fethiye، حدود 7000 نفرشان انگلیسی هستند در واقع نشان میدهدکه انگلیسی ها عاشق این شهر میباشند . کسانی که به طور دائم در اینجا کارها را حل و فصل میکنند برای خرید و یا اجاره دادن ملک شما ، با شما نهایت همکاری را خواهند نمود تاویلای خود را درفتحیهFethiye اجاره دهید یا هر نوع  نیاز خود را رفع  کنید، تا شما از این سرمایه گذاری و یا درآمد اجاره، حداکثر استفاده را ببرید . ویلا های مقرون به صرفه درفتحیه Fethiye ، بر خلاف بسیاری از نقاط جهان موجود هستند . به طور کلی، برای خرید یک ویلا، لازم نیست شما مقدار زیادی پول هزینه کنید. شهرفتحیه Fethiye باتمام اسطوره هایش به شما ویلاها مقرون به صرفه درفتحیه Fethiye ارائه مینماید . با این حال، قیمت ها ممکن است در هر روند نوسان بازار باشد ، بنابراین شما باید قادر به تشخیص بین زمان مناسب و زمان اشتباه باشید . یک خریدار هوشمند کسی است که دقیقا می داند که برای خرید یک خانه درفتحیه Fethiye در چه هنگامی اقدام نماید .

 • 109.000

  فروش آپارتمان بزرگ ومدرن در فتحیه

   فروش  آپارتمان دوبلکس 4 خوابه ، پرنور، با روح و جادار در شهر ساحلی فتحیه (Fethiye). همه محصولات سفید آشپزخانه واتاقها و مبلمان کامل در روی واحد است. این آپارتمان 200 مترمربع زیربنا و تراس با..

  200مترمربع چهار خوابه آپارتمان فتحیه
 • 304.000

  فروش ویلای نیمه مستقل ونزدیک دریا در فتحیه

    فروش ویلای نیمه جدا شگفت انگیز نزدیک به دریا در فتحیه (Fethiye) . واقع در محلی آرام وبا 5 اتاق خواب و 4 حمام ،  تهویه مطبوع کامل و به طور کامل مبله و آماده سکونت ویا اجاره دادن که ترجیح ماست ...

  220مترمربع پنج خوابه ویلا فتحیه
 • 89.000

  فروش ویلا در منطقه زیبای جالیس در فتحیه

  ویلای جذاب  فروشی در منطقه زیبای جالیس در فتحیه (Calis Fethiye) . این خانه 4 اتاق خوابه شامل یک راهروی ورودی به  طرح بازاتاق نشیمن و منطقه ناهارخوری و آشپزخانه مجهز می باشد درب پاسیو که  به ..

  190m2مترمربع چهار خوابه ویلا فتحیه
 • 86.000

  فرش آپارتمان هوشمند در مرکز شهر در حیصاراونو از فتحیه

   فروش آپارتمان دولوکس در مرکز شهرحیصاراونو در فتحیه (Hisaronu، Fethiye) . آپارتمان در یک مجتمع مسکونی وبا زیربنای 85m2 است و برای فروش بدون اثاثیه میباشد . آشپزخانه کاملا" کابینت با کیفیت بالا ن..

  85m2مترمربع دو خوابه آپارتمان فتحیه
 • 345.000

  فروش ویلای زیبا با منظره دریا در فتحیه

  ویلا به زیبایی طراحی شده  فروشی در فتحیه Fethiye و به طور کامل مبله و به طور خلاصه شامل طرح باز اتاق نشیمن و آشپزخانه با پله های منتهی به 4 اتاق خواب که همه آنها به یک اندازه سخاوتمندانه و حمامها. د..

  220مترمربع چهار خوابه ویلا فتحیه
 • 120.000

  فروش آپارتمان دوبلکس در کاراگوزلر از فتحیه

  مجموعه مسکونی واقع در یک منطقه دوست داشتنی سبز وبا منظره دریا . آپارتمان دوبلکس دارای 2 اتاق خواب، 2 حمام ، اتاق نشیمن و آشپزخانه kichen، جلوی آپارتمان بادید  زیبای دریا و پشت آن با دید زیباتری ..

  130مترمربع دو خوابه آپارتمان فتحیه
 • 86.000

  فروش آپارتمان زیبا در دهکده اواجیک از فتحیه

    فروش آپارتمان روستایی زیبا واقع در میان مناظر کوهستانی زرق و برق دار. با زیربنایت 90m2 وسه خوابه با 2 حمام و به طور کاملا" مبله و آماده سکونت .درطبقه اول 2 اتاق خواب با اتاق نشیمن طرح باز ..

  90m2مترمربع سه خوابه آپارتمان فتحیه
 • 76.000

  فروش آپارتمان با دید زیبای کوهستان در فتحیه

  آپارتمان فروشی درفتحیه Fethiye با دید خیره کننده کوهستان . واقع در باغ های زیبا که ایده آل برای یک خانواده با کودکان است، یا برای زوج هائی که علاقه مند به زندگی در یک مجتمع با امکانات بالا و همچنین ا..

  125مترمربع سه خوابه آپارتمان فتحیه