املاک در سیده-آپارتمان و متغلات در در سیده

  سیده منطقه کوچکی واقع در ساحل دریای مدیترانه و در جنوب ترکیه است . در اینجا معماریهای کهن وجود دارند چرا که ، یک شهر باستانی یونانی بوده است . امروزه ، املاک سیده یک کلاس مخصوص به خود دارند . سیده مدرن و بروز بیشتر از یک تفریحگاه ساحلی است، و هویت خود را دارد . در بخش گردشگری ، همچنین در بخش املاک و مستغلات جنبه های مدرن و بروز سیده شناخته شده است . خرید ملک در سیده مقرون به صرفه بوده ، و در نتیجه از طرف بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران ترجیح داده میشود .

  آثار باستانی و باستان شناسی در سیده همیشه معروف بوده ،و از دیگر عناصر جذاب مانند زیباییهای طبیعی سیده میتوان نام برد . برای چند دهه، مردم می خواستند که محل اقامتشان در سیده را ، مثل زندگی در میان جوهره طبیعت بسازند . و خبر خوب این که رویای داشتن یک ملک در سیده به علت توسعه سریع املاک و مستغلات در اینجا عملی شده است. در حال حاضر، می توان در یک شهر زیبا مانند سیده اقامت دائمی داشت .

  با اینکه سیده یک شهر کوچک است، اما گردشگری و املاک و مستغلات در طول سالهای اخیر  به گونه ای رشد کرده ،که آنجا را به یکی از شهرهای در حال رشد و بزرگ ادوار آینده تبدیل کرده است . املاک در سیده شامل تمام انواع ساختمانها ، با شروع از یک آپارتمان معمولی تا ویلاهای بزرگ و قصرها میباشند . آپارتمان ارزان و مقرون به صرفه فروشی در سیده در بخش عمده ای از سال موجود است. با این حال ، قیمت همان آپارتمان می تواند با توجه به روند بازار در نوسان باشد.

  اقامت در سیده یک علامت سوال بزرگ برای کسانی که بومی نمی باشند است که آیا ارزش آنهمه دردسر و مهاجرت به یک شهر کاملا جدید، و ترک خانه خود را دارد ؟ این یک تصمیم دشوار برای بسیاری است. اما کسانی که به این شهر سفر کرده اند ، ارزش اینجا را دانسته و این زحمات را به جان میخرند . بسیاری از افرادی که در ابتدا به عنوان گردشگر وارد اینجا میشوند ، بسادگی محل اقامت راحتی در سیده برای خود پیدا میکنند .

  ایا تنها املاک موجود در سیده آپارتمان با اندازه متوسط​​ است ؟ سیده به شما خانه رویاهایتان را، درهر اندازه که می خواهید ارائه می دهد . ویلا بامنظره دریا و آپارتمان های با امکانات بیشتر درسیده ترجیح داده میشوند . این شهر به شما فرصت هایی را برای انتخاب خانه رویایی خودتان از یک آپارتمان معمولی ، تا ویلا درسیده ارائه می دهد . مسئله شگفت انگیز اینکه با توجه به کوچک بودن شهر ، این ویلاها با یک قیمت نسبتا ارزانتر نسبت به سایر بخشهای ترکیه در دسترس می باشند . شکوفایی بخش املاک و مستغلات سیده ، در حال ظهور است و نرخ سود املاک نسبت به سرمایه گذاری اولیه ، قابل توجه است .

  نکته مهم دیگر شایان ذکر اینکه دولت ترکیه در رونق بخش املاک و مستغلات درسیده سرمایه گذاری کرده است . پروژه های نیمه کاره با اعطای وامهای تشویقی تامین مالی شده به سرمایه گذاران ارائه می گردد، و به این ترتیب سرمایه گذاری در املاک سیده و یا خرید خانه در سیده بسیار راحت است .

 • 132.000

  فروش آپارتمان لوکس در سیده ، بزرگ وجادار

  بزرگ کلمه ای که به ذهن میرسد وقتیکه به این 44 آپارتمان در سیده نگاه میکنید .  آپارتمانهای یکخوابه ، دوخوابه ، وسه خوابه در این مجموعه مسکونی بمعرض فروش گذاشته شده اند .  فضای داخلی این آپارتم..

  100مترمربع دو خوابه آپارتمان سیده
 • 74.000

  فروش آپارتمان دوخوابه در ماناوگات در نزدیکی سیده

  مجموعه کامل در حومه سیده در فاصله قابل دسترسی با پیاده روی به تمام امکانات محلی و سواحل ماسه ای سیده . فقط با یک پیاده روی کوتاه به ساحل و به بخش های تاریخی سیده میرسید .فرودگاه بین المللی آنتالیا..

  81مترمربع دو خوابه آپارتمان سیده
 • 140.000

  فروش آپارتمان لوکس در سیده ، نزدیک به دریا

   زندگی در یک فضای روستائی با منظره های طبیعی بسیار زیبا و در عین حال نزدیک تجمل و رفاه ومراکز سرگرمی در سواحل ، نمایشگاههای  مواد غذایی و دوره های گلف را تجربه کنید ، منحصرا" در..

  156مترمربع سه خوابه آپارتمان سیده
 • 155.000

  فروش آپارتمان در سیده ، شیوه جدید زندگی

  این  مجموعه مسکونی در سیده توسط سازندگان و معمارانی که در ترکیه  جوایز بسیاری در گذشته برای  طراحی و ساخت و ساز با کیفیت بالا ، به خود اختصاص داده اند، طراحی واجراء میگردد . منطقه در حا..

  100 - 115مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان سیده
 • 175.000

  فروش ویلا در سیده ، با باغ و استخر خصوصی

   ویلای منحصر به فرد با یک باغ  ومساحت 500 متر مربع یکی از 68 ویلای  واقع در مجموعه ویلائی است. از 68 ویلا، 54 مورد با یکفرم و 14 ولا بفرم دیگری میباشند،  که یا سه خوابه یا چهار خوابه ..

  168مترمربع سه خوابه ویلا سیده
 • 245.000

  فروش ویلای زیبا وعالی در سیده

  فرصت عالی برای خرید  ویلا فوق العاده   در سیده با  استخر خصوصی . این ویلای کاملا تر و تمیز دارای 3 اتاق خواب و 3 حمام وسرویس بهداشتی و چشمگیربا4 بالکن .  تهویه مطبوع در تمامی اتاقها . مساحت ..

  220 مترمربع سه خوابه ویلا سیده
 • 139.000

  فروش آپارتمان 5 خوابه در سیده ، کوم کوی

  Kumkoy درسیده ، در حال  تبدیل شدن سریع به یکی از محبوب ترین مناطق مسکن برای تعطیلات است .امکانات رفاهی محلی در منطقه fanastic هستند، بسیاری از مغازه ها وجود دارد. بارها و رستورانها و منطقه ایست ..

  200مترمربع پنج خوابه آپارتمان سیده
 • 249.000

  فروش ویلای دوست داشتنی وخانوادگی در سیده ، کوم کوی

  فروش  ویلای پرزرق وبرق چهارخوابه  در منطقه محبوب Kumkoy درسیده . در داخل این ساختمان لوکس 3 حمام با سرویسهای بهداشتی با  تمام تجهیزات واتاق نشیمن و ناهار خوری و آشپزخانه بزرگ ، شامل تمام کال..

  248مترمربع چهار خوابه ویلا سیده