فروش املاک در ترکیه ، املاک و آپارتمان و ویلا در ترکیه

  ترکیه، به عنوان دروازه محبوب ورود به اروپا شناخته شده و ترکیب کاملی از فرهنگ باستانی و توسعه شهری  مدرن است. و به این مفهوم شهرباستانی توسعه یافته ومدرن می بالد. در اینجااز معماری نوین وصنایع با شکوه ، تا قهوه ی مخصوص ترکیه وکبابهای سنتی همه چیز را یکجا و زیر یک سقف میتوان یافت . ترکیه  دارای خط ساحلی طولانی بااملاک ترکیه شگفت نگیز و طبیعت پر برکت است ویکی ازپررونقترین بخشهای آن سواحل زیبا و باستانی دریای مدیترانه  میباشد .

   

  افزایش و رونق صنعت گردشگری در ترکیه با توجه به موقعیت استثنائی این کشور و نزدیکی به قاره آسیا، اروپا و آفریقا، باعث تنوع حضور فرهنگها و جوامع گوناگون و تراکم آنها در نقاط پراکنده ای از خط ساحلی مدیترانه شده وشهرهای کوچکی مثل سیده و بلک و کمر نیز مورد پسند گردشگران قرار گرفته اند .

   

  در این منطقه دوستداران ورزشهای آبی  از قبیل قایقرانی قایقهای پاروئی و بادبانی ، شیرجه های عمیق و یا غواصی وسفرهای دریائی بسیار مورد توجه هستند .  غیراز ورزشهای آبی ، برای دوستداران طبیعت بعلت همجواری دریا با رشته کوههای توروس با گیاهان و جانوران زیبا و فراوان کوهنوردی و پیاده روی در جنگل ، غارپیمائیها  و همچنین چتربازی، کوه پیمایی و کمپینگ دیگر فعالیت های موجود اند که در جوار دریا برحتی قابل دسترسی میباشند .

   

  با توجه به تجمع انواع ویژگیها ومحاسن در یکجا درخواست خرید املاک توسط گردشگران ، بشدت در حال رشد است با توجه باینکه قیمت املاک و مستغلات  در این سواحل نسبت به سواحل اروپائی بسیار مناسبتر است .

   

  ویلاهای نزدیک ساحل و آپارتمانهای نزدیک به ساحل جاذبه های اصلی املاک و مستغلات در ترکیه می باشند. داشتن یک ملک در ترکیه یک سرمایه گذاری خوب است چراکه، در حال حاضر، این املاک با قیمت نسبتا پایین در دسترس است.

   

  خرید ویلا و آپارتمان  در بخشهای ساحلی ترکیه یعنی  بازگشت 100٪ سرمایه گذاری طی یک دوره 3 ساله ، با توجه به حضور بیش از سی ویک میلیون توریست بطور متوسط سالیانه ، که عمده آنها در نواحی ساحلی حضور مییابند ، امکان بهره برداری از املاک بصورت اجاره نیز از پتانسیل بسیار بالائی برخوردار است .

   

  طبق پیش بینیهای بعمل آمده ، افزایش جمعیت در ترکیه  با افزایش شدید تقاضای مسکن توسط توریستها ، همزمان و باعث رشد قیمت در املاک و مستغلات در ترکیه  خواهد شد . با مقررات جدید هیچ ملک مسکونی در فاصله 100 متر از دریا، امکانپذیر نخواهد بود واین املاک ساحلی کمیاب است . صنعت کشتی و کشتیرانی با رشد 12٪  سالیانه بسیار جالب توجه است  . به گفته کارشناسان املاک و مستغلات، امکان افزایش قیمت یک آپارتمان 85000 یوروئی تا   250.000 یورو یا بیشتر بسته به محل، هزینه و اندازه ملک وجود دارد.

   

  انتخاب ویلا یا آپارتمانهای تعطیلاتی در ترکیه  با توجه به توسعه و رشد کلی این کشور ، از نظر علمی و عقلی بسیار معقول و منطقی بنظر میرسد .

   

  بسیاری از افراد در ترکیه نسبت به خرید املاک و مستغلات اقدام مینمایند ، زیرا اینجا  ضمن برخورداری از زیبائیهای بینظیر طبیعی و تاریخی ، در حال توسعه و رشد و پیشرفت است و سرمایه گذاری در اینجا از نظر اقتصادی مطمئن میباشد .

 • 135.000

  مجتمع مسکونی با امکانات هتل 5 ستاره در سیده

  مجتمع مسکونی درسیده با امکانات هتل 5 ستاره از جمله یک استخر بزرگ دررو باز، استخر سرپوشیده، سالن ورزشی، اینترنت وای فای، محوطه بازی کودکان و نگهبانی 24/7 ساعته . این آپارتمان ها به سرعت با توجه به ا..

  130 - 172 مترمربع سه خوابه - چهار خوابه آپارتمان سیده
 • 75.000

  فروش آپارتمانهای نوساز هوشمند در منطقه کونیالتی ، آنتالیا

    فروش آپارتمان کاملا" نوساز در کونیالتی آنتالیا ، تمام امکانات در نزدیکی این مجتمع مسکونی میباشند . ساحل، مغازه ها و رستوران ها وسایر  در فاصله یک پیاده روی کوتاه هستند. محل م..

  62مترمربع دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 45.000

  فروش آپارتمانهای یکخوابه در شهرک محمودلار از آلانیا

  فروش آپارتمان در آلانیا مجتمع مسکونی واقع در جاده اتاترک ودرشهرک محمودلار بااستخر روباز واحدهای 60 مترمربعی شامل یک اتاق خواب یک سریس بهداشتی با حمام   ویک اتاق نشیمن با آشپزخانه اوپن ا..

  80 مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 203.500

  آپارتمان سه خوابه مدرن و جذاب در استانبول

  آپارتمانهای سلطنتی   برنامه ریزی برای خرید یک آپارتمان دراستانبول خب، هیچ چیز بهتر از این پروژه وجود ندارد. شرکت مجری ، مقامات محلی، گروه مهندسی عمران اودتو،   معماران، آلبرت  - همکا..

  214مترمربع دو خوابه آپارتمان استانبول
 • 55.000

  آپارتمان در آلانیا برای فروش با چشم انداز کوه

  اگر شما علاقه مند  به خرید یک آپارتمان  آلانیا هستین ، این یکی از مکان های عالی برای زندگی در الانیا میباشد  این اپارتمان 2 خوابه با متراژ90 متر مربع در کارگیجاک الانیا است.درسال2006 سا..

  90مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 145.000

  ویلای مستقل در بلک

  ویلای مستقل در بلک  با 3 اتاق خواب، هر یک با حمام و 3 بالکن توسط سازندگان مشهور طراحی شده است .اندازه کلی 160 مترمربع است. ر می رود. به  این مجموعه دارای تمام کالاهای سفید در آشپزخانه و تهویه ..

  120+42مترمربع سه خوابه ویلا بلک
 • 45.000

  آپارتمانهای دوخوابه و سه خوابه فروشی در آلانیا

  فروش آپارتمان با دید دریا در آلانیا ، با دیدگاه های پانوراما و زیبا از دریای مدیترانه و کوههای توروس، و با زیربناهای 106مترمربعی دوخوابه و 169 متر مربعی سه خوابه .مجموعه شامل  6 بلوک و با 24 آپا..

  105مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 130.000

  فروش ویلای لوکس دوقلو در بلک

   فروش ویلای دوقلوی بسیار لوکس در بلک .  طراحی شده در عالی ترین سطح . این ویلا شامل سه طبقه است که در آن سه اتاق خواب، سه حمام، یک اتاق پذیرایی، یک آشپزخانه سفارشی، و یک اتاق مطالعه  وج..

  125مترمربع سه خوابه ویلا بلک