املاک بدروم-فروش مستغلات در بدروم

  بودروم یک شهر کوچک در استان مولای ترکیه است. همچنین یک بندر و در نتیجه کمک به کشور در بسیاری از زمینه ها دارد . با این حال ، بخش اصلی که به اقتصاد ترکیه کمک می کند بخش گردشگری بودروم است . این شهر در جنوب غربی ترکیه و منطقه دریای اژه واقع شده ، و دارای آب و هوای مدیترانه ای است . طبیعت و ساحل زیبا  باعث افزایش زیاد تقاضای املاک و مستغلات در بودروم Bodrum شده اند و از این رو باید یک ملک در بودروم Bodrum خریداری نمود .

   

  این شهر در طول تاریخ ، معروف به را حتی بوده است ، و آرامگاه Mausolus  تصویر کلاسیکی از معماری باستانی در ترکیه است . این بنای تاریخی حتی یکی از عجایب هفتگانه جهان باستان بوده است. با این حال، باید به این واقعیت اعتراف کرد ، بناهای بودروم Bodrum تغییر کرده است و تمرکز صرف بر معماری مدرن و روز است ، به راحتی می توان دلیل خرید بیشتر مردم از املاک بودروم Bodrum را درک کرد.

  اگر به این شهر، سفر کرده و یا حتی در مورد آن خوانده باشید ، در اینترنت ، مطمئننا"زیبایی های طبیعی بودروم شما را هیپنوتیزم کرده است. مانند بسیاری از شما، بسیاری از مردم تمایل به خرید آپارتمان در بودروم Bodrum دارند . این مسئله تعجب آور است اگر بدانید که بسیاری از مردم از شهرهای بزرگ سرتاسر جهان ، به ویلاهای ارزان در بودروم Bodrum نقل مکان کرده اند تابقیه زندگی خود را در آرامش این شهر سپری نمایند .

  با قیمتی که شما می توانید یک آپارتمان معمولی در شهرهای بزرگ بخرید، شما می توانید یک ویلای بزرگ در بودروم Bodrum در همان حدود قیمت خریداری کنید . بازار املاک و مستغلات در بودروم Bodrum هنوز در حال ظهور است و به طور کامل شکوفا نشده است. ویلا ی با منظره دریا در بدروم در رده بندی دیگری از املاک است که در اینجا خواهان زیادی دارد . بیاد بیاورید هنگامی که شما مجبور به پرداخت مبلغ هنگفتی برای همین منظره در هتل ها و صرف مقدار زیادی از بودجه تعطیلات خود فقط برای محل اقامت، در هر زمان بوده اید . در صورتی که شما بصورت توریست در زمان اوج تراکم باینجا بیائید ، به سختی حتی یک اتاق هتل معمولی با نرخ مناسب پیدا میکنید . در اینجا امتیاز یک ویلا و یا آپارتمان با دید دریا  که تعلق به خودتان داشته باشددر بودروم Bodrum، و هر زمانی که شما به این شهر زیبا بیائید نمی خواهد که در مورد رزرو اتاق های هتل نگران بوده ، و مقدار زیادی از پول خود را صرف آن نمائید ، بروز میکند .

  در واقع می توان با خرید ویلا در بدروم ، هزینه های اقامت بیش از حد گران در هتل مقابله کرده ویک سرمایه گذاری نیز انجام داد. در حالی که شما دور از بودروم باشید ، می توانید با اجاره خانه خود در بودروم Bodrum، کسب درامد داشته و هنگامی که شما قصد بازدید دوباره از این شهر ، داشتید در منزل شخصی خود ساکن میشوید .

 • 115.000

  فرش ویلا در بدروم با امکان تقسیط در پرداخت

  ساخت بناهای زیبا در حومه بودروم درجریان است. این املاک با قیمت های بسیار رقابتی و با طرح پرداخت انعطاف پذیر ارائه می گردند. در این ساخت و ساز، دقت در تمام جزئیات ، منجربه نهایت لوکسی با قیمت های م..

  82مترمربع دو خوابه آپارتمان بدروم
 • 155.000

  فروش آپارتمان بادید دریا و طبیعت در بدروم

  واقع در مکان فوق العاده دیدنی ، این آپارتمان 2 خوابه دارای یک بالکن بزرگ برای لذت بردن ازدید دریا و طبیعت است. پنجره ها بزرگند و درب پاسیو بزرگ که  اجازه ورود نور زیاد بداخل را میدهند  بسی..

  80مترمربع دو خوابه آپارتمان بدروم
 • 258.000

  فروش ویلای بسیار عالی نزدیک دریا در بدروم

  ویلا جذاب واقع در بدروم (Bodrum) ، این ویلای 3  خوابه با 1 سرویس بهداشتی وحمام ، تنها در فاصله 70 متری  ساحل واقع است . استخر توسط درختان خرما و باغچه های زیبا احاطه شده است . همچنین پارکینگ خص..

  170مترمربع سه خوابه ویلا بدروم
 • 105.000

  فروش آپارتمان پیشرفته در بدروم

   این آپارتمان پیشرفته در ساحلی جذاب از بودروم واقع شده است . آرامش با صرف قهوه در حالی که منظره قلعه زیبای خلیج را تماشا میکنید ویا پس از چانه زدن برای یک معامله در بازار، گردش درسواحل زیبای بو..

  80مترمربع دو خوابه آپارتمان بدروم
 • 122.000

  فروش آپارتمان کاراکتر در بدروم

   فروش آپارتمان زیبا و با  شخصیت! خاصیت ایده آل بزرگ برای اجاره دادن و یا سکونت در تمام طول سال . یک اتاق نشیمن وسیع با شومینه برای گرم کردن آن  در زمستان ، آشپزخانه با همه تجهیزات و..

  80 مترمربع دو خوابه آپارتمان بدروم
 • 160.000

  فروش ویلای مقابل دریا در بدروم

  فروش ویلاهایهای مسکونی زیبا  درست مقابل  ساحل در بدروم . همه ویلاها دید دریای خیره کننده دارند . در مجموعه ویلائی نگهبانی 24/7 ساعته  و پرسنل امنیتی و تعمیر و نگهداری در محل وجود دارد ...

  111مترمربع سه خوابه - چهار خوابه ویلا بدروم
 • 258.000

  فروش ویلای دوخوابه عالی در بدروم

  با بیش از 150 ساحل زیبای کناره دریای اژه ،  جای شگفتی نیست اگر بودروم تبدیل به انتخاب محبوب گردشگران و کسانی که مایل به مهاجرت وسکونت دائمی در خارج از کشور میباشند ، باشد . ده ها نوع از ورزشهای آ..

  120مترمربع دو خوابه ویلا بدروم
 • 66.000

  مجتمع اقامتی زیبا در بدروم با دید باور نکردنی

     تمام آپارتمان ها با منظره پانوراما بدون مانع از طبیعت و دریا. هر یک از این آپارتمان ها  2 اتاق خواب ، 1سرویس بهداشتی وحمام ، 1 اتاق نشیمن با  آشپزخانه باز دارند . مساحت زیربنای مفید ه..

  75مترمربع دو خوابه آپارتمان بدروم