املاک استانبول-مستغلات در استانبول

  اینجا قلب اقتصادی ، تاریخی و فرهنگی ترکیه است . بزرگترین شهر ترکیه ، که دارای ویژگی پررونقی ، با جمعیت بیش از 17,100,000 است. بله، ما در مورد استانبول، شهر قاره ای که مرکز فرهنگی و تجاری نهفته اروپا است، صحبت میکنیم . صفت استانبول ، تنگه ایست به نام بسفر،  در بخش شمال غربی ترکیه، که به عنوان شلوغ ترین راه های آبی در جهان شناخته شده است. شاخصترین املاک و مستغلات در استانبول ، به خصوص، در آپارتمانهای با منظره دریا در استانبول ویا ویلاهای کنار تنگه بسفر است .

   

  این شهر در گذشته تحت نام قسطنطنیه رونق گرفت، در دوران حکومت عثمانی بازسازی شد و گسترش یافت اکنون دوران ترکیه است. اینجا ، شهری با قلبی پرنعمت است. تحت تاثیر حاکمان دوران امپراطوری عثمانی یک کلان شهر ، با سکنه عمدتا مسلمان ، احیا و ساخته شده است شد. این شهر همچنین دارای مسیحیان و شهرک رومیهاست ، هر چند کم تعداد ، آنها هنوز هم در این شهر زندگی می کنند. معماریهای حجیم از دوران با عظمت گذشته ،با سایت های به میراث مانده ، مثل مساجد و کلیساها در استانبول حکایت می کند.

   

  استانبول دومین شهربزرگ در جهان از نظر مساحت و سومین شهر در خاورمیانه از نظر جمعیت است.پروژه های مختلف توسعه برنامه ریزی شده شهری توسط دولت، همراه با زیبایی های طبیعی بسیار ،از جنگل های بلگراد، با مساحت14,000هکتاریش ، تا فضای سبز و پارک ها بابیش از 120 هکتار مساحت ، باعث افزایش تقاضا برای املاک در استانبول شده است .

   

  گزینه های گسترده ای از سرمایه گذاری های موجود در املاک و مستغلات ، مثل آپارتمان در استانبول ، ویلای مستقل در استانبول ، و غیره وجود دارد .

   

  خانه های مستقل در استانبول به ویژه برای جوانان ، با شیوه زندگی شهری، زندگی لوکس و محیط کار مدرن ، ارائه میشود . با توجه به بررسی های اخیر گردشگری، استانبول پنجمین شهر پر بازدید جهان ، با بیش از 11.6 میلیون نفر گردشگر است . قیمت آپارتمان با دید دریای لوکس در استانبول در اطراف 70,000 تا  120,000یورو میباشد .

   

  داشتن یک ملک در استانبول ، به طور جدی منظور بسیاری از گردشگران بوده و توسط بسیاری از کارشناسان املاک و مستغلات توصیه میشود . غیر از یک گزینه برای تعطیلات می توان به عنوان درآمد اجاره با میزان عالی ، در نظر داشت . طبق گزارش وب سایت های گردشگری نرخ ماهانه اجاره آپارتمان منظره دریا در استانبول از 980 یورو تا 3000 یورو در هر هفته میباشد .

   

  حومه های استانبول مانند باحچه شهیر Bahchesehir، جیهانگیر Cihangir، اسن یورت Esenyurt در حال توسعه توسط سرمایه گذاران فردی و سرمایه گذاران بزرگ املاک و مستغلات در استانبول میباشند . اتصال آب عالی، موقعیت استراتژیک استانبول در جاده ابریشم، گزینه های زندگی آسان و ایمن دلیل جذب جوانان به سکونت در استانبول است . املاک مستقل مانند ویلا برای فروش در استانبول محدوده قیمتشان از 500،500 یورو تا 3،000،000 یورو و یا بالاتر را در هر اندازه و محل و با مشخصات گوناگون انواع ویلا میباشد .

   

  با وجود میزبانانی از موسسات آموزشی شناخته شده مانند دانشگاه استانبول، دانشگاه مرمره، افزایش هجوم دانشجویان خارجی به استانبول، و صنعت گردشگری به سرعت در حال رشد، املاک و مستغلات در استانبول با رونق در سال های آینده خواهد بود. بنابراین پول خود را درخرید خانه در استانبول و گرفتن بازده خوب سرمایه گذاری نمائید .

 • 96.000

  فروش آپارتمان لوکس و نوساز در استانبول ، بی لیک دوزو

   فروش آپارتمان  در استانبول. این پروژه در بی لیک دوزو واقع شده است، در کنارایستگاه متروجهت رفت و آمد راحت به مرکز شهر استانبول. پیشنهاد ما ، این مجتمع ساکت وآرام  با  امکاناتی از جمله ..

  66 - 229مترمربع یکخوابه - چهار خوابه آپارتمان استانبول
 • 79.000

  خرید خانه در مناطق مشهور استانبول

   خرید یک خانه در استانبول  در گذشته کاملا یک معامله تقریبا محال بود. با این حال، امروز داشتن آپارتمان در استانبول، نه تنها قابل تصور، بلکه عملی است. ما به شما در استانبول، آپارتمان مقرون ..

  65 - 175مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان استانبول
 • 1.017.000

  فروش آپارتمان در برج بلند 56 طبقه در استانبول

  فروش آپارتمان های واقع در یکی از بلندترین برجهای استانبول . با 268 مترارتفاع  وبا  56  طبقه . در این برج واحدهای لوکس آپارتمانی به تعداد  187  واحد میباشند . زیر بنای این آپارتم..

  150 - 750مترمربع یکخوابه - پنج خوابه آپارتمان استانبول
 • 471.000

  فروش ویلا در استانبول

   ارمغان  بهترین مجموعه  از ویلا های درجه یک و مقرون به صرفه در استانبول. این پروژه ارائه می دهد 19 نوع مختلف از خانه،با زیربناهای حدود 149 تا 940 مترمربع . واقع در منطقه ای که پروژه های مسکن مو..

  179 - 694مترمربع سه خوابه - شش خوابه ویلا استانبول
 • 232.000

  فروش آپارتمان در استانبول ، درمجموعه کم جمعیت واقع در باکیرکوی

   فروش آپارتمان جدید زیبا در مجتمع مسکونی با 4 بلوک و 107 آپارتمان در استانبول ، ودر فاصله کمی از فرودگاه بین المللی آتاتورک ، مرکز شهر، و دریای مرمره   اتوبان استراتژیک E-5 ، بیم..

  107 - 325مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان استانبول
 • 203.500

  آپارتمان سه خوابه مدرن و جذاب در استانبول

  آپارتمانهای سلطنتی   برنامه ریزی برای خرید یک آپارتمان دراستانبول خب، هیچ چیز بهتر از این پروژه وجود ندارد. شرکت مجری ، مقامات محلی، گروه مهندسی عمران اودتو،   معماران، آلبرت  - همکا..

  214مترمربع دو خوابه آپارتمان استانبول
 • 295.000

  فروش آپارتمان با ترقی زیاد در استانبول

  این 240 آپارتمان مسکونی در استانبول در دو برج 35 طبقه در دسترس هستند.آپارتمانها با طرز کار بسیار عالی ساخته شده اند ودر مدت زمان نسبتا" کوتاه ، چرا که بایستی خریداران محترم را از ترکیه و همچنین ا..

  95 - 281مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان استانبول
 • 200.000

  فروش آپارتمان در استانبول

   مجتمع آپارتمانی با 6 بلوک ، وجمعا" با  417  واحد آپارتمان واقع در استانبول .با طراحی معاصر ، ارائه  دهنده ترکیبی صحیح از زیربناهای آپارتمانها که از واحدهای دوخوابه تا پنج خوا..

  110 - 400مترمربع دو خوابه - چهار خوابه آپارتمان استانبول