املاک آنتالیا-مستغلات در آنتالیا

  آنتالیا یک کلان شهر است و در نتیجه، خرید ملک در آنتالیا می تواند به شما سود بزرگی بر گرداند. آنتالیا دومین شهر بزرگ ترکیه است و دارای آب و هوای مدیترانه ایست .مانند بسیاری از شهرهای دیگر ترکیه، این شهر ترجیح بسیاری ازسرتاسر جهان برای تعطیلات است. آخرین بخش در حال ظهور در آنتالیا املاک و مستغلات است، جدا از گردشگری. فروش املاک در آنتالیا در هر فصلی از سال مقدور است ، اما قیمت در طول فصول مختلف به بازار تقاضا بستگی دارد.

   

  با رونق بخش املاک و مستغلات در اقتصاد آنتالیا، نیروهای فعال در بازار با نوآوری در املاک آنتالیا ، آپارتمان ساحلی در آنتالیا را تعریف کردند. باید متوجه شد که یک آپارتمان ساحلی نه تنها به معنای یک آپارتمان ساخته شده در مقابل یک ساحل است، بلکه آپارتمان ساحلی شامل استخر شنای ساخته شده در داخل محوطه آپارتمان یا ویلا است .

   

  آپارتمان در آنتالیا می تواند آپارتمان از تمام اندازه ها ،شامل کوچک، متوسط ​​و بزرگ باشد . اما از آنجا که آنتالیا شهری است، با خواسته های بالا، majorly وبخش زیادی از مشتریان زیادی  ویلای مجلل برای شیوه زندگی مدرن، درخواست میکنند . آپارتمان ساحلی مورد تقاضا ،با عنوان خوب، با توجه به قوانین پایه عرضه و تقاضا، باعث میشود که قیمت های درخواستی مالکان هم بالا باشد . واقعیت این است که این خانه های ساحلی که با بهترین امکانات رفاهی عرضه میشوند، مطلوب همگان  هستند ، ودر نتیجه، قیمت آنها، بسیار بالاست .

  افزایش تقاضای آپارتمان در آنتالیا، که بخش املاک و مستغلات این سطح تقاضا را قبلا" هرگز لمس نکرده بود ، منجر به افزایش بزرگ درآمد برای اقتصاد ترکیه، و تبدیل شدن به یکی ازمنابع اصلی درآمد شده است . همچنین باید توجه داشت که فروش املاک در آنتالیا نه تنها برای خریداران داخلی، بلکه برای خریداران از سراسر جهان جذاب است. بعضیها خرید ویلا در آنتالیا را بشکل سرمایه گذاری بلند مدت میدانند، در حالی که دیگران تمایل به سکونت در این خانه دارند .

   

  آنتالیا شهر زیبائی است، و بخش املاک و مستغلات باارائه فن آوری جهانی به تجربه زیبایی این شهر میافزاید . نوآوری ایده هائی مانند آپارتمان ساحلی در آنتالیا، یک مزیت اضافه شده به اقتصاد ترکیه، و همچنین به جهان است. با این حال، به آنتالیا یک بعد جدید داده است، و در نتیجه تعیین معیاری در بخش املاک و مستغلات برای بقیه جهان شده است. بنابراین، به شدت توصیه می شود که رزو ویلای خود ویا یک خانه ساحلی در آنتالیا برای خرید را دراسرع وقت انجام دهید به دلیل خوبیهای این بازار و نه بیشتر.

 • 80.000

  بسادگی صاحب زندگی شاهانه شوید در کوینالتی از آنتالیا

  بهترین آپارتمان های فروشی در آنتالیا . این مجموعه  با نهایت سعی و کوشش  طراحی شده که عامل اصلی جذابیت این آپارتمانها است .این مجتمع مسکونی دارای نمای  کاملا متفاوت و جذاب برنگ زرد آفتا..

  95 - 150مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 115.000

  آپارتمان فوق العاده در لارا، آنتالیا

  فقط در700 متری از آبشار دودن با شکوه ما خوشحالیم که به شما در انتخاب آپارتمان  فروشی در آنتالیا ودر تیپهای دوخوابه و سه خوابه ، یاری کنیم. این آپارتمان زیبا و طراحی شده با وسایل مشخصات بالا و ات..

  72 - 182 مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 55.000

  پیش فروش آپارتمانهای واقع در کونیالتی آنتالیا

      این آپارتمان های لوکس فوق العاده برای پیش فروش در زمینی با موقعیت ممتاز از کونیالتی در آنتالیا واقع می باشد. طرح های طبقه های مختلف، اندازه و طرحهای پروژه در دسترس هستند، برای هرشخ..

  60 - 300 مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 67.000

  فروش آپارتمانهای با ارزش در کونیالتی ،آنتالیا

  فروش آپارتمان  در کونیالتی، آنتالیا . همجوارو تنها درفاصله یک دقیقه پیاده روی  به هفته بازار روزهای  سه شنبه ، مراکز خرید و رستوران ها در مرکز کونیالتی است. ساحل زیبا کونیالتی  تنها ..

  95مترمربع دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 75.000

  فروش آپارتمانهای یکخوابه در کونیالتی از آنتالیا

  فروش  آپارتمان های یکخوابه موجود در مجموعه مسکونی واقع در منطقه کونیالتی از آنتالیا . مشرف به مراکز مهم منطقه ، ساحل ماسه ای در  1250 متری و شبکه حمل و نقل عمومی  قابل اعتماد  شما را قا..

  103مترمربع یکخوابه آپارتمان آنتالیا
 • 49.000

  فروش آپارتمان های هوشمند در منطقه محبوب کوینالتی آنتالیا

   فروش  آپارتمان های  یکخوابه و دوخوابه  و دوبلکسهای دوخوابه در منطقه محبوب کونیالتی ، آنتالیا . این آپارتمان ها  فقط  900  متر تا ساحل ماسه ای مدیترانه واقعند . این آپارتم..

  50 - 119مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 63.000

  فروش آپارتمان با منظره کوهستان در آنتالیا

  مجتمع مسکونی زیبا جمعا" با 130 واحد آپارتمان و با دید کوههای بلند و محیطی آرامش بخش. تنها 1300 متر از ساحل کونیالتی در آنتالیا و ساحل جدید کونیالتی در850 متری ( ساحل جدید ، تاریخ تکمیل ..

  66 - 147مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 50.000

  فروش آپارتمان برای شیوه جدید زندگی در کوینالتی در آنتالیا

  در حال حاضر  بهترین زمان برای استفاده از خرید  آپارتمان لوکس در آنتالیا میباشد با توجه به خواصی که در این شهر موجود می باشد. این آپارتمان با نمای مدور ساختمان ها، که با ترکیب رنگه..

  50 - 160مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان آنتالیا