آپارتمان در محمودلار، آلانیا. با پرداخت اقساطی

برای فروش آپارتمان یکخوابه, چهار خوابه 50 - 255 مترمربع

با طراحی جدید و ساخت عالی،در این آپارتمان در آلانیا انتخاب انواع مختلف استودیو( سوئیت ) و آپارتمانهای یکخوابه ، دوخوابه ، سه خوابه و چهارخوابه های پنت هاوس در بالای این  بلوک 11 طبقه ، موجودند . آپارتمانهای یکخوابه اینمجموعه در آلانیا یک اتاق نشیمن بزرگ با آشپزخانه باز در انتهای آن ویک بالکن که از طریق درهای کشویی دسترسی دارند دارد . این بلوک در حال ساخت می باشد و می توان برای کسب امکان شرایط پرداخت آسان تر برای این آپارتمان های  فروشی در آلانیا از این موقعیت استفاده کرد. 

طراحی داخلی فضای زندگی مدرن و راحت در 60 مترمربع انجام گرفته است . مبلمان، کالاهای سفید،بهترین  لوازم آشپزخانه و با کلاس ، هم از نظر نام تجاری وهم مدل وهم از نظر قابلیت استفاده و با توجه به همه عوامل مرتبط با آن. 

آپارتمان آلانیا  نزدیک به دریا و مرکز محموتلار قرار دارد و فقط در نیم کیلومتری  است.جاهای دیگر مورد علاقه در این مقصد توریستی نیز در فاصله نزدیک اند. امکانات داخل مجموعه شامل یک استخر بزرگ رو باز شنا، استخر سرپوشیده کوچکتر با یک بار، مرکز تناسب اندام، سونا، جکوزی و ژنراتور برق آماده به کار.رشته کوه توروس هم در دو کیلومتری  این مجموعه آپارتمانی در آلانیا است . درفضاهای عمومی  باغ  اطراف محوطه هم وجود دا رد . 

 واحدهای آپارتمانی پنت هاوس چهارخوابه دارای  225. مترمربع زیربنا،  با باغ پشت بام  و تراس آفتابگیر با چتر. مقصد یکی از شما ،امروز!

... درخواست اطلاعات بیشتر »Alarm (Fire) Alarm (Theft) Wi-Fi Security Camera Generator Furniture White Goods Air Conditioning Gym Fitness Sauna Spa Car Park Play Park Pool Grocery Cable TV - Satellite VIP Services Elevator Sea view Nature view City view