املاک در آلانیا

  آلانیا شهری در استان آنتالیای ، ترکیه است . این منطقه با سرعت در طول سال ها توسعه یافته، و با سواحل زیبا و معماری کهن شناخته شده است . آلانیا در حال حاضر با موقعیت خود به عنوان یک شهر زیبای ساحلی بسیار مورد توجه جهانگردان ، مخصوصا" اسکاندیناویان میباشد . در آلانیا آپارتمان ارزان برای کسانی که مایل به زندگی عادی هستند در دسترس است ، و ویلاهای بزرگ و گران قیمت برای کسانی که تمایل وسبک زندگی با شکوه دارند در دسترس است.

   

  یکی از جاذبه های مهم در این شهر ، آپارتمانهای ساحلی در اینجا است. با توجه به این واقعیت که آلانیا یک شهر با اندازه متوسط​​ است ، این دستاورد توسط املاک آلانیا ستودنیست . استراحتگاه ساحلی زیبا همواره توجه گردشگران از سراسر جهان را به خود جلب کرده است .

   

  خرید آپارتمان مقرون به صرفه و ارزان در آلانیا تصمیمی است که شما هرگز پشیمانی در خود احساس نمیکنید اما آپارتمان نزدیک به دریادر آلانیا یک تجربه با ارزش ثروت است. مردم از سرتاسر جهان برای زیبایی های طبیعی این منطقه کوچک و الهام گرفتن از آن باینجا میایند و به این ترتیب املاک و مستغلات محدود اینجا ارزش خاصی پیدا میکنند .

   

  بسیاری از مردم داشتن خانه در محلی که آنجا را بسیاردوست دارند و تمایل به دیدار دوباره و دوباره آنجا دارند، را میپسندند و این یکی از دلایل اصلی خرید املاک در آلانیا است. انواع و اندازه های گوناگون خانه ها، آن را بیشتر برای خرید مناسب مینماید. خانه های ارزان، و همچنین ویلا در آلانیا  و خانه های تعطیلاتی بیشترین ترجیح مشتریان هستند .

   

  خرید آپارتمان ساحلی در آلانیا یک سرمایه گذاری است ، حتی اگر در طول سال در آنجا نباشید ، ساکنین بومی محلی می تواند اجاره آپارتمان شما در آلانیا را برایتان ارسال کنند . به این ترتیب، شما برای کسب درآمد با یک سرمایه گذاری اولیه ، با توجه به تعداد گردشگران خارجی که هر سال باینجا میایند ، و تعداد زیادی از آنهادوست دارند در یک آپارتمان با دید دریا اقامت کنند ، وقطعا در آمد مبلغ بالائی خواهید داشت .

   

  به غیر از جاذبه هایی از این دست، چیزی شگفت آور در مورد این شهر وجود دارد. در آلانیا تمام انواع سرگرم کننده از فعالیت های ورزشی مانند، ماهیگیری، غواصی، و بسیاری دیگر در دسترس است. مردم جوان و پرشور در چنین فعالیت هایی است که بسیاری از نقاط فنی و حرفه ای موفق را ارائه میدهند . در خاطرتان باشد ، می توان در آلانیا ملک خرید و در یک مجتمع همه این فعالیت ها رادر زیر یک سقف جمع کرد. این یکی از سرمایه گذاری هوشمندانه ، با توجه به این واقعیت است که این ایده در دراز مدت ثابت خواهد کرد که بسیار عالیست .

   

   با داشتن تمام مفاهیم از داشتن خانه در آلانیا ،داوطلب انجام وظیفه ، انتخاب کامل خودتان،  از انتخابهای موجود هستید . 

 • 79.000

  اپارتمان 1 خوابه در جیکجیلی الانیا

  اپارتمان 1 خوابه وبسیار مناسب که به ساحل دریا نزدیک میباشد . این خانه در اواسط سال 2016 اماده تحویل میباشد زمین ورزش خارجی در این اپارتمان موجود میباشد . این ساختمان با بهترین مصالح ساخته شده است ا..

  65 - 83مترمربع یکخوابه آپارتمان آلانیا
 • 410.000

  ویلاهای با منظره پانورامای دریا و طبیعت

  مجتمع ویلای مدرن ساحلی در آلانیا، درزمینی به مساحت  7910 مترمربع احداث گردیده است. ویلا دید فوق العاده، با منظره پانوراما ی دریا و دیدگاه های کوه میباشد . ارائه شده برای شیوه زندگی لوکس . بهره..

  500مترمربع چهار خوابه ویلا آلانیا
 • 93.500

  آپارتمان جدید در محمودلار

  این 2 واحد اپارتمان عالی در سال 2017 تکمیل خواهد شد  واحد های این آپارتمان 2 و 3 خوابه است ومتراژ انها 97 متر مربع و 182 متر مربع میباشد . واحد های این اپارتمان دارای 2 و 3 حمام نیز به ترتیب است . آپارتم..

  97 - 182مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان آلانیا
 • 100.000

  آپارتمان در کستل، آلانیا - ساحلی اسکان

  ارائه 20 آپارتمان با دید دریا در آلانیا، با متراژ مختلف از 80 مترمربع تا 213 مترمربع . این آپارتمان دارای طراحی خیره کننده و منظره زیبا ست، از جمله نزدیک دریای مدیترانه،شما با خرید یک آپارتمان در آل..

  83 - 213مترمربع یکخوابه - چهار خوابه آپارتمان آلانیا
 • 95.000

  آپارتمان های لوکس گلد سان در محمودلار آلانیا

  این آپارتمان های لوکس  میتوانند یکی از انتخابهای خوب در محمودلار آلانیا باشند آپارتمان هائیکه با دید دریا و طراحی معماری داخلی برای یک زندگی با کیفیت ساخته  شده اند آشپزخانه به سبک ا..

  105مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 60.000

  آلانیا، آپارتمان در قلب شهرک-آوساللار

  -  آپارتمان های بسیاری برای فروش در آلانیا وجود دارند، اما بهترین گزینه  قطعا  آپارتمان در آوساللار ( avsallar )است ،در مرکز این شهرک  تعداد زیادی از رستوران ها، مغازه ها، بوتیک ها،..

  98مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 69.500

  مجموعه آپارتمانهای فامیل جوزی در محمودلار آلانیا

  این مجموعه آپارتمان ها   بشکل ساختمانهای پنج طبقه و در هر طبقه پنج واحد آپارتمانی در محموتلار آلانیا احداث گردیده اند   متراژ هر واحد آپارتمان یکصد مترمربع و دارای دو اتاق خواب  دو حما..

  100مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 66.000

  آپارتمان در آلانیا - سرمایه گذاری اینده

  یک بلوک آپارتمان جدید در چهار طبقه در مرکز شهرستان آلانیا است، و انتظار می رود که در اواسط  سال 2016 به اتمام برسد. این زمان مناسب برای سرمایه گذاری در آلانیا است و 16 آپارتمان یک خواب و سه خواب ..

  41 - 110مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان آلانیا