آپارتمان در ترکیه

   

  ترکیه یک کشور شناخته شده برای فرهنگ زنده است و یکی از جاذبه های بزرگ برای گردشگران است. در حالی که این کشور بیشتر درآمد خود را از بخش گردشگری است، این در طول چند سال گذشته تغییر، از املاک و مستغلات در ترکیه اعتیاد به مواد مخدره شد. اگر چه ترکیه یک کشور بزرگ، هنوز هم پیدا کردن یک آپارتمان در ترکیه برای سرمایه گذاری است کاملا یک معامله نیست. دلیل این است که از تعداد زیادی از در دسترس بودن آپارتمان برای فروش در ترکیه، که می توان یک ملک اینجا هر زمان در طول سال خریداری کنید. 

  برای اطلاع از انواع و طبقه بندی از آپارتمان ترکیه، آن است که به اولین ذکر است که کلمه "آپارتمان" به معنی آن به ابعاد جدید در طول زمان افزایش یافته است. در حال حاضر آپارتمان در ترکیه نه تنها دو خانه اتاق خواب، سالن، آشپزخانه. با این حال، حتی آپارتمان ساحلی، آپارتمان ساحلی، منظره دریا آپارتمان ها، و بسیاری دیگر نیز به این رده از آپارتمان ها کاهش یافته است. بخش تعجب آور در اینجا این واقعیت است که همه این را می توان در میزان مقرون به صرفه خریداری شده، و در عین حال می توان از اسراف در شیوه زندگی در این آپارتمان شیک و مدرن لذت ببرید. 

  ترکیه آپارتمان همواره برای راحتی و توانایی خود را شناخته شده است. با این حال، در حال حاضر این نیز برای کلاس و   خود شناخته شده است هر چند آپارتمان برای فروش در ترکیه در طول سال در دسترس هستند، با این حال، قیمت آپارتمان مشابه می تواند با توجه به شرایط بازار متفاوت است. همانطور که اعتقاد بر این بود تا زمانی که پنج سال پیش که ملک در ترکیه کمتر فرار است و واکنش نشان می دهد کمتر به روند بازار، این مفهوم به طور کامل در املاک و واقعی امروز ترکیه شکست خورده است. این امر به دلیل افزایش مطالبات از اتباع و خارجی برای ترکیه آپارتمان ممکن تبدیل شده است. از حالا، این امر می تواند صالح می گویند که استطاعت آپارتمان در ترکیه تا به یک انقلاب کامل از املاک و مستغلات در ترکیه منجر شد، و با این کار، رشد و توسعه کشور امیدوار کننده است.

 • 65.000

  ..

  100مترمربع دو خوابه آپارتمان Cyprus
 • 90.000

  پنت هاووس مبله در الانیا

  پنت هاوس برای فروش  در آلانیا در منطقه کارگیجاک است. پنت هاوس دارای 3 اتاق خواب با متراژ140 متر مربع در سال 2006 ساخته شده است ، اتاق نشیمن، حمام و 1 تراس با صورت کاملا مبله که لوازم ووسایل ان به رنگ..

  145مترمربع سه خوابه آپارتمان آلانیا
 • 55.000

  آپارتمان در آلانیا برای فروش با چشم انداز کوه

  اگر شما علاقه مند  به خرید یک آپارتمان  آلانیا هستین ، این یکی از مکان های عالی برای زندگی در الانیا میباشد  این اپارتمان 2 خوابه با متراژ90 متر مربع در کارگیجاک الانیا است.درسال2006 سا..

  90مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 165.000

  پنت هاووس مبله برای فروش در الانیا

  پنت هاووس 220 متر که دارای 3 اتاق خواب در آلانیا برای فروش میباشد . آشپزخانه از نوع آمریکایی با امکانات و وسایل کامل میباشد آشپزخانه به صورت  مربع شکل است  که یک میز ناهار خوری در مرکز ان ..

  230مترمربع سه خوابه آپارتمان آلانیا
 • 62.500

  آپارتمان ها با کیفیت بالا در اوبا آلانیا

  در این برج مسکونی 5 طبقه اپارتمانهای  1 و 2 خوابه وجود دارد که متراژاپارتمانها  1 خوابه از 61 تا 66 متر مربع و2 خوابه از 122 تا 137 متر مربع میباشد و همچنین اپارتمانهای 3 خوابه هم نیز در این برج مسکون..

  61 - 137مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 73.000

  آپارتمان های مدرن در آلانیا برای فروش

   این اپارتمانها با بالاترین  و آخرین مد روز ساخته شده است در منطقه کستل  الانیا. در یک مجتکه 5 طبقه که دارای  1-2-3خواب میباشند متراژانها از 60 تا 146 متر مربع  میباشد و تعداد حمام نیز متفا..

  63 - 146مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان آلانیا
 • 49.900

  آپارتمان در محمودلار آلانیا

  اپارتمان 2 خوابه 104 مترمربع  برای فروش در آلانیا ارائه شده است. آپارتمان در طبقه 5 از یک ساختمان و دارای 1 اتاق نشیمن، 2 حمام و 2 بالکنکه یکی از بالکنها داراس چشم انداز زیبایی میباشد این اپارتمان ..

  115مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 115.000

  اپارتمان 131 متری در ساحل کارگیجاک الانیا

  این آپارتمان در یک مجتمع مسکونی 20 واحدی در محل کارگیجاک آلانیا و هر یک از این آپارتمان ها به صورت 2 خوابه با متراژ131 متر مربع  و لوکس و بزرگ ساخته شده است که با مصالح : کاشی و سرامیک و پنجره پی وی ..

  131مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا