فروش املاک در ترکیه ، املاک و آپارتمان و ویلا در ترکیه

  ترکیه، به عنوان دروازه محبوب ورود به اروپا شناخته شده و ترکیب کاملی از فرهنگ باستانی و توسعه شهری  مدرن است. و به این مفهوم شهرباستانی توسعه یافته ومدرن می بالد. در اینجااز معماری نوین وصنایع با شکوه ، تا قهوه ی مخصوص ترکیه وکبابهای سنتی همه چیز را یکجا و زیر یک سقف میتوان یافت . ترکیه  دارای خط ساحلی طولانی بااملاک ترکیه شگفت نگیز و طبیعت پر برکت است ویکی ازپررونقترین بخشهای آن سواحل زیبا و باستانی دریای مدیترانه  میباشد .

   

  افزایش و رونق صنعت گردشگری در ترکیه با توجه به موقعیت استثنائی این کشور و نزدیکی به قاره آسیا، اروپا و آفریقا، باعث تنوع حضور فرهنگها و جوامع گوناگون و تراکم آنها در نقاط پراکنده ای از خط ساحلی مدیترانه شده وشهرهای کوچکی مثل سیده و بلک و کمر نیز مورد پسند گردشگران قرار گرفته اند .

   

  در این منطقه دوستداران ورزشهای آبی  از قبیل قایقرانی قایقهای پاروئی و بادبانی ، شیرجه های عمیق و یا غواصی وسفرهای دریائی بسیار مورد توجه هستند .  غیراز ورزشهای آبی ، برای دوستداران طبیعت بعلت همجواری دریا با رشته کوههای توروس با گیاهان و جانوران زیبا و فراوان کوهنوردی و پیاده روی در جنگل ، غارپیمائیها  و همچنین چتربازی، کوه پیمایی و کمپینگ دیگر فعالیت های موجود اند که در جوار دریا برحتی قابل دسترسی میباشند .

   

  با توجه به تجمع انواع ویژگیها ومحاسن در یکجا درخواست خرید املاک توسط گردشگران ، بشدت در حال رشد است با توجه باینکه قیمت املاک و مستغلات  در این سواحل نسبت به سواحل اروپائی بسیار مناسبتر است .

   

  ویلاهای نزدیک ساحل و آپارتمانهای نزدیک به ساحل جاذبه های اصلی املاک و مستغلات در ترکیه می باشند. داشتن یک ملک در ترکیه یک سرمایه گذاری خوب است چراکه، در حال حاضر، این املاک با قیمت نسبتا پایین در دسترس است.

   

  خرید ویلا و آپارتمان  در بخشهای ساحلی ترکیه یعنی  بازگشت 100٪ سرمایه گذاری طی یک دوره 3 ساله ، با توجه به حضور بیش از سی ویک میلیون توریست بطور متوسط سالیانه ، که عمده آنها در نواحی ساحلی حضور مییابند ، امکان بهره برداری از املاک بصورت اجاره نیز از پتانسیل بسیار بالائی برخوردار است .

   

  طبق پیش بینیهای بعمل آمده ، افزایش جمعیت در ترکیه  با افزایش شدید تقاضای مسکن توسط توریستها ، همزمان و باعث رشد قیمت در املاک و مستغلات در ترکیه  خواهد شد . با مقررات جدید هیچ ملک مسکونی در فاصله 100 متر از دریا، امکانپذیر نخواهد بود واین املاک ساحلی کمیاب است . صنعت کشتی و کشتیرانی با رشد 12٪  سالیانه بسیار جالب توجه است  . به گفته کارشناسان املاک و مستغلات، امکان افزایش قیمت یک آپارتمان 85000 یوروئی تا   250.000 یورو یا بیشتر بسته به محل، هزینه و اندازه ملک وجود دارد.

   

  انتخاب ویلا یا آپارتمانهای تعطیلاتی در ترکیه  با توجه به توسعه و رشد کلی این کشور ، از نظر علمی و عقلی بسیار معقول و منطقی بنظر میرسد .

   

  بسیاری از افراد در ترکیه نسبت به خرید املاک و مستغلات اقدام مینمایند ، زیرا اینجا  ضمن برخورداری از زیبائیهای بینظیر طبیعی و تاریخی ، در حال توسعه و رشد و پیشرفت است و سرمایه گذاری در اینجا از نظر اقتصادی مطمئن میباشد .

 • 150.000

  آپارتمانهای مناسب برای خانواده در آلانیا

  محل مناسبی برای سکونت وآپارتمان های برای تمامی سلیقه ها در آلانیا واحدهای سه خوابه موجود در این مجتمع مسکونی با بالاترین استانداردهای موجود ساخته شده اند       برای سکونت خانوادگی و اق..

  230مترمربع چهار خوابه آپارتمان آلانیا
 • 660.000

  فروش ویلای فوق العاده در منطقه کستل از آلانیا

  این ویلای فوق العاده در منطقه شهری کستل از آلانیا  در زمینی به مساحت  2742  متر مربع احداث گردیده است  مساحت بنای واقع شده در آن  280  مترمربع وشامل چهار اتاق خواب  دو حمام وسرویس..

  280مترمربع چهار خوابه ویلا آلانیا
 • 42.000

  آپارتمان در آلانیا - زندگی مدرن تضمینی

  اگر شما مشتاق در سرمایه گذاری در املاک در آلانیا، ترکیه، در امتداد ساحل مدیترانه هستند، این فرصت بزرگ به عنوان توسعه دهندگان در روند تکمیل مجموعه ای از واحدهای مسکونی زیبا می باشد.انتخابهای مخ..

  37 - 168مترمربع سوئیت - سه خوابه آپارتمان آلانیا
 • 65.000

  ..

  100مترمربع دو خوابه آپارتمان Cyprus
 • 215.000

  ویلای کاملا لوکس با زیر بنای 225 مترمربع

   فروش ویلای لوکس بزرگ 225 مترمربعی  در آلانیا آمده درست همان چیزی که میخواهیم در آن زندگی را در میان طبیعت سپری کنیم .ساختمان 7 سال ساخت میباشد، با این حال، کاملا نوساز بنظر می رسد . دو  ویلا..

  225مترمربع سه خوابه ویلا آلانیا
 • 490.000

  فروش ویلاهای لوکس باشکوه در نزدیکی دریا در بدروم

  واقع در دامنه های شبه جزیره بودروم ، ویلا های لوکس با دید گسترده و زیبا از دریای مدیترانه . این مجموعه ویلائی با کیفیت منحصر به فرد ساخته شده است و به  شکل یک تاتر رو باز غول پیکر، که در آن هر سط..

  148 - 459مترمربع چهار خوابه - پنج خوابه ویلا بدروم
 • 240.000

  ویلا ی تازه ساخته شده با فضای بزرگ در آلانیا

  اگر شما برای سرمایه گذاری در آلانیا برنامه ریزی میکنید این ویلا بهترین پیشنهاد ما به شماست ،ویلای که  تازه ساخته شده 4 خوابه است. در یک منطقه در حدود 600 مترمربع است وفضای ویلا 250 مترمرب..

  250مترمربع چهار خوابه ویلا آلانیا
 • 39.000

  آپارتمان در محمودلار، آلانیا: جمع و جور و راحت

  آپارتمان در  پیکربندی یکخوابه و دوخوابه با تعداد مساوی ، حمام و بالکن هستند که برای فروش ارائه شده اند. این آپارتمان ها در آلانیا بخشی از یک مجموعه شش طبقه هستند و آماده برای تحویل . آپارتما..

  53 - 88مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان آلانیا