فروش آپارتمان سه خوابه با قیمت عالی در بلک

برای فروش آپارتمان سه خوابه 110 مترمربع

این آپارتمان سه خوابه  فروشی در بلک ، دارای دو حمام ، آشپزخانه اوپن ، دو تراس بزرگ و با زیربنای 110 مترمربع میباشد . ساخت و ساز، با سبک و استاندارد ، و با کیفیت بسیار بالا ، با درب فولادی مجموعه و درب های چوبی داخلی ، آشپزخانه به طور کامل با بهترین لوازم سفید مارکدار و با حداکثر گارانتی  مجهز شده است. 

فضای داخلی این آپارتمان با بهره گیری از نگاه مدرن ، با تهویه مطبوع در تمامی اتاقها ، وبا اتاق نشیمن بزرگ است و یک خانواده متوسط می توانند به راحتی در اینجا زندگی کنند.  آشپزخانه اوپن است ، با استفاده بهینه و هوشمندانه از فضا . در سرویس بهداشتی و حمام این آپارتمان ، از جدیدترین لوازم و کاشی وسرامیک استفاده شده است . 

 باغ زیبای محوطه از تراس های مشاهده شده و این آپارتمان  دارای پارکینگ اختصاصی میباشد . سایر امکانات عمومی  ضروری مانند نگهبانی واستخر شنا و منطقه بازی کودکان همه درمجموعه مسکونی در دسترس هستند . این مجموعه  دربخش مرکزی بلک است وبا چند دقیقه پیاده روی میتوان  به رستورانها ،  مغازه ها و نیازهای دیگردسترسی داشت .  قیمت  این آپارتمان فروشی در بلک طوریست که یک بار درطول عمرچنین شانسی نصیب میگردد . 

... درخواست اطلاعات بیشتر »Wi-Fi Generator Furniture White Goods Air Conditioning Car Park Play Park Pool Cable TV - Satellite Nature view City view