املاک استانبول-مستغلات در استانبول

  اینجا قلب اقتصادی ، تاریخی و فرهنگی ترکیه است . بزرگترین شهر ترکیه ، که دارای ویژگی پررونقی ، با جمعیت بیش از 17,100,000 است. بله، ما در مورد استانبول، شهر قاره ای که مرکز فرهنگی و تجاری نهفته اروپا است، صحبت میکنیم . صفت استانبول ، تنگه ایست به نام بسفر،  در بخش شمال غربی ترکیه، که به عنوان شلوغ ترین راه های آبی در جهان شناخته شده است. شاخصترین املاک و مستغلات در استانبول ، به خصوص، در آپارتمانهای با منظره دریا در استانبول ویا ویلاهای کنار تنگه بسفر است .

   

  این شهر در گذشته تحت نام قسطنطنیه رونق گرفت، در دوران حکومت عثمانی بازسازی شد و گسترش یافت اکنون دوران ترکیه است. اینجا ، شهری با قلبی پرنعمت است. تحت تاثیر حاکمان دوران امپراطوری عثمانی یک کلان شهر ، با سکنه عمدتا مسلمان ، احیا و ساخته شده است شد. این شهر همچنین دارای مسیحیان و شهرک رومیهاست ، هر چند کم تعداد ، آنها هنوز هم در این شهر زندگی می کنند. معماریهای حجیم از دوران با عظمت گذشته ،با سایت های به میراث مانده ، مثل مساجد و کلیساها در استانبول حکایت می کند.

   

  استانبول دومین شهربزرگ در جهان از نظر مساحت و سومین شهر در خاورمیانه از نظر جمعیت است.پروژه های مختلف توسعه برنامه ریزی شده شهری توسط دولت، همراه با زیبایی های طبیعی بسیار ،از جنگل های بلگراد، با مساحت14,000هکتاریش ، تا فضای سبز و پارک ها بابیش از 120 هکتار مساحت ، باعث افزایش تقاضا برای املاک در استانبول شده است .

   

  گزینه های گسترده ای از سرمایه گذاری های موجود در املاک و مستغلات ، مثل آپارتمان در استانبول ، ویلای مستقل در استانبول ، و غیره وجود دارد .

   

  خانه های مستقل در استانبول به ویژه برای جوانان ، با شیوه زندگی شهری، زندگی لوکس و محیط کار مدرن ، ارائه میشود . با توجه به بررسی های اخیر گردشگری، استانبول پنجمین شهر پر بازدید جهان ، با بیش از 11.6 میلیون نفر گردشگر است . قیمت آپارتمان با دید دریای لوکس در استانبول در اطراف 70,000 تا  120,000یورو میباشد .

   

  داشتن یک ملک در استانبول ، به طور جدی منظور بسیاری از گردشگران بوده و توسط بسیاری از کارشناسان املاک و مستغلات توصیه میشود . غیر از یک گزینه برای تعطیلات می توان به عنوان درآمد اجاره با میزان عالی ، در نظر داشت . طبق گزارش وب سایت های گردشگری نرخ ماهانه اجاره آپارتمان منظره دریا در استانبول از 980 یورو تا 3000 یورو در هر هفته میباشد .

   

  حومه های استانبول مانند باحچه شهیر Bahchesehir، جیهانگیر Cihangir، اسن یورت Esenyurt در حال توسعه توسط سرمایه گذاران فردی و سرمایه گذاران بزرگ املاک و مستغلات در استانبول میباشند . اتصال آب عالی، موقعیت استراتژیک استانبول در جاده ابریشم، گزینه های زندگی آسان و ایمن دلیل جذب جوانان به سکونت در استانبول است . املاک مستقل مانند ویلا برای فروش در استانبول محدوده قیمتشان از 500،500 یورو تا 3،000،000 یورو و یا بالاتر را در هر اندازه و محل و با مشخصات گوناگون انواع ویلا میباشد .

   

  با وجود میزبانانی از موسسات آموزشی شناخته شده مانند دانشگاه استانبول، دانشگاه مرمره، افزایش هجوم دانشجویان خارجی به استانبول، و صنعت گردشگری به سرعت در حال رشد، املاک و مستغلات در استانبول با رونق در سال های آینده خواهد بود. بنابراین پول خود را درخرید خانه در استانبول و گرفتن بازده خوب سرمایه گذاری نمائید .

 • 147.000

  آپارتمان و ویلای مقابل دریا در بی لیک دوزو ، استانبول

  احداث شده در اواخر سال   2013  .  در واقع این مجتمع هیجان انگیز ساحلی شامل آپارتمان ها و ویلا ها در استانبول ، یک تفرجگاه ساحلی نیز میباشد. برخی از امکانات عالی مانند ساحل آن ، استخر شنا ، ..

  78 - 186مترمربع یکخوابه - چهار خوابه آپارتمان استانبول
 • 149.000

  فروش آپارتمان بزرگ در بیوک چکمه جه ، استانبول

  فروش آپارتمان های مسکونی بزرگ واقع در بویوک چکمه جه  استانبول. با متراژها و طرح های مختلف که باعث  فروش بسیار سریع این واحدها است . در این مجموعه  از آپارتمانهای دوخوابه تا چهارخوا..

  145مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان استانبول
 • 45.000

  آپارتمانهای خشن وسلطه جو در اسن یورد استانبول

  فروش آپارتمان در استانبول که در محلی استراتژیک قرار دارد ، نزدیک به امکانات مختلف از قبیل حمل و نقل. با معماری کلاس بالا ، این مجموعه دارای 2 بلوک ،یکی 30 طبقه و دیگری17 طبقه، و جمعا" دارای 348 آ..

  62 - 123مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان استانبول
 • 59.000

  سرمایه گذاری در آپارتمانهای واقع در استانبول

  مجموعه مسکونی شامل 2500 واحد آپارتمان واقع در محله بی لیک دوزو، در استانبول . در هفت برج 40 طبقه ، همه نیازهای زندگی مانند مدارس، بیمارستان ها، مجتمع های خرید، ایستگاه اتوبوس و رستوران در مجا..

  63 - 190مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان استانبول
 • 132.000

  اجازه دهید رویاهایتان به حقیقت بپیوندند

  تحقق رویاهای خود را در یک مجتمع مسکونی درجه یک و سلطنتی در استانبول مییابید . این املاک در استانبول نه تنها بعنوان خانه بلکه برای تامین تمام نیازهای روزمره در محلی لوکس میباشند. در این مجتمع ط..

  74مترمربع یکخوابه آپارتمان استانبول
 • 58.000

  بهترین استفاده از املاک درحال اتمام در استانبول

  ساخت  راحت ترین ، و مقرون به صرفه و لوکس ترین مجتمع مسکونی با امکان استفاده بشکل اداری و دفتری. این آپارتمان ها در استانبول مناسب برای اقامت و همچنین برای ایجاد یک دفتر میباشند . این طرح در م..

  42 - 140مترمربع سوئیت - دو خوابه آپارتمان استانبول
 • 471.000

  فروش ویلا در استانبول

   ارمغان  بهترین مجموعه  از ویلا های درجه یک و مقرون به صرفه در استانبول. این پروژه ارائه می دهد 19 نوع مختلف از خانه،با زیربناهای حدود 149 تا 940 مترمربع . واقع در منطقه ای که پروژه های مسکن مو..

  179 - 694مترمربع سه خوابه - شش خوابه ویلا استانبول
 • 62.000

  فروش آپارتمان نوساز در اسن یورد از بیوک چکمه جه ، استانبول

    فروش آپارتمان درمجتمع های معروف و در شهر شگفت انگیز استانبول! آپارتمان  با اندازه های مختلف موجود را با توجه به  بودجه و بسته به نیاز خود ، از سوئیت  39 مترمربعی  ،  آ..

  65 - 111مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان استانبول