فروش آپارتمان با دید دریا در آنتالیا

برای فروش آپارتمان دو خوابه 110 مترمربع

فروش آپارتمان با فضای داخلی بسیار بزرگ و جذاب  در آنتالیا. اینآپارتمان درست در کنار دریا وقع میباشد ، طراحی این آپارتمان شیک برای یک زندگی راحت می ​​باشد. این آپارتمان دارای زیربنای زیادیست و می تواند برای راحتی  خانواده  شش تا هشت نفره از آن استفاده نمود. یکی از برجستهگیهای اصلی ، آشپزخانه مدولار با فضای BBQ است، در بخش عمومی این خانه ها در آنتالیا، یک استخر شنای مشترک ، وباغ محوطه است .

علاوه بر این، این آپارتمان دارای حمام لوکس که در آن کابین دوش جداگانه و جکوزی نصب شده میباشد . بالکن دارای با فضای کافی و دید واضح و روشنی از کوه هاست.کارهای ​​چوبی در این آپارتمان  با استفاده از چوب دارای بهترین کیفیت، که زیبا و نیز با دوام است انجام شده اند. آشپزخانه دارای کابینت نصب شده می باشد ، یکی از جاذبه های بزرگ  فضای بیشتراتاق نشیمن است که مبلمان های آنجا و جاهای دیگر  در این آپارتمان  چوبی است ، با یک قطعه چوبی دیگر برای نگه داشتن اقلام تزئینی . با خرید یکی از این آپارتمانها در آنتالیا می توان رویای مادام العمر خود را از یک خانه منحصر به فرد که فقط برای شما ساخته شده است به انجام رسانند.

... درخواست اطلاعات بیشتر »Alarm (Fire) Alarm (Theft) Wi-Fi Security Camera Generator White Goods Air Conditioning Garden Gym Fitness Sauna Spa Car Park Play Park Pool Cable TV - Satellite Elevator Sea view Nature view City view