بهترین املاک ومستغلات در آنتالیا

برای فروش آپارتمان چهار خوابه 180 مترمربع

تجربه مسکن افزایش خواهد داشت با فروش این آپارتمان ها در آنتالیا. از ویژگی های بسیار بزرگ اینست که این آپارتمان ها  انتخاب برتر  خریداران شده است. این املاک منحصر به فرد  واقعا" با کلاس بالا و مبلمان با دوام ، انتخاب خوبی برای سکونت میباشند . به غیر از این به نظر می رسد کفسازی انجام شده با بهترین چوب و سنگ مرمر،  منحصرا"  در این آپارتمانها انجام گرفته باشد . 

 این آپارتمان ها در نزدیکی بازارهای اصلی قرار دارد و تمامی امکانات رفاهی زندگی در فاصله نزدیک به این آپارتمانها هستند. این آپارتمان در آنتالیا خاص میباشند به این دلیل که از فضای داخلی کلاسیک برخوردار می باشند . دیوار  بزرگ، با تصاویر پس زمینه، که به خوبی  با بقیه مبلمان ،  مجموعه ای تزئین شده بوجود میاورند .

 در  این آپارتمان ها  ، یک استخر شنای مشترک و یک باغ برای استفاده از ساکنان وجود دارند. آشپزخانه در این آپارتمان ها محلیست برجسته ، که با سنگ مرمر اجراء شده همراه با کابینتهای زیاد و مایکروویو نصب شده.  حمامها به خوبی طراحی شده است، با کابین دوش خصوصی و اتصالات حمام مارکدار . ترجیح خواص در آنتالیا  با توجه به شیوه زندگی کلاسیک .

... درخواست اطلاعات بیشتر »Wi-Fi Security Camera Generator Air Conditioning Fitness Sauna Car Park Play Park Pool Cable TV - Satellite Elevator Nature view City view