املاک آنتالیا-مستغلات در آنتالیا

  آنتالیا یک کلان شهر است و در نتیجه، خرید ملک در آنتالیا می تواند به شما سود بزرگی بر گرداند. آنتالیا دومین شهر بزرگ ترکیه است و دارای آب و هوای مدیترانه ایست .مانند بسیاری از شهرهای دیگر ترکیه، این شهر ترجیح بسیاری ازسرتاسر جهان برای تعطیلات است. آخرین بخش در حال ظهور در آنتالیا املاک و مستغلات است، جدا از گردشگری. فروش املاک در آنتالیا در هر فصلی از سال مقدور است ، اما قیمت در طول فصول مختلف به بازار تقاضا بستگی دارد.

   

  با رونق بخش املاک و مستغلات در اقتصاد آنتالیا، نیروهای فعال در بازار با نوآوری در املاک آنتالیا ، آپارتمان ساحلی در آنتالیا را تعریف کردند. باید متوجه شد که یک آپارتمان ساحلی نه تنها به معنای یک آپارتمان ساخته شده در مقابل یک ساحل است، بلکه آپارتمان ساحلی شامل استخر شنای ساخته شده در داخل محوطه آپارتمان یا ویلا است .

   

  آپارتمان در آنتالیا می تواند آپارتمان از تمام اندازه ها ،شامل کوچک، متوسط ​​و بزرگ باشد . اما از آنجا که آنتالیا شهری است، با خواسته های بالا، majorly وبخش زیادی از مشتریان زیادی  ویلای مجلل برای شیوه زندگی مدرن، درخواست میکنند . آپارتمان ساحلی مورد تقاضا ،با عنوان خوب، با توجه به قوانین پایه عرضه و تقاضا، باعث میشود که قیمت های درخواستی مالکان هم بالا باشد . واقعیت این است که این خانه های ساحلی که با بهترین امکانات رفاهی عرضه میشوند، مطلوب همگان  هستند ، ودر نتیجه، قیمت آنها، بسیار بالاست .

  افزایش تقاضای آپارتمان در آنتالیا، که بخش املاک و مستغلات این سطح تقاضا را قبلا" هرگز لمس نکرده بود ، منجر به افزایش بزرگ درآمد برای اقتصاد ترکیه، و تبدیل شدن به یکی ازمنابع اصلی درآمد شده است . همچنین باید توجه داشت که فروش املاک در آنتالیا نه تنها برای خریداران داخلی، بلکه برای خریداران از سراسر جهان جذاب است. بعضیها خرید ویلا در آنتالیا را بشکل سرمایه گذاری بلند مدت میدانند، در حالی که دیگران تمایل به سکونت در این خانه دارند .

   

  آنتالیا شهر زیبائی است، و بخش املاک و مستغلات باارائه فن آوری جهانی به تجربه زیبایی این شهر میافزاید . نوآوری ایده هائی مانند آپارتمان ساحلی در آنتالیا، یک مزیت اضافه شده به اقتصاد ترکیه، و همچنین به جهان است. با این حال، به آنتالیا یک بعد جدید داده است، و در نتیجه تعیین معیاری در بخش املاک و مستغلات برای بقیه جهان شده است. بنابراین، به شدت توصیه می شود که رزو ویلای خود ویا یک خانه ساحلی در آنتالیا برای خرید را دراسرع وقت انجام دهید به دلیل خوبیهای این بازار و نه بیشتر.

 • 63.000

  فروش آپارتمان با منظره کوهستان در آنتالیا

  مجتمع مسکونی زیبا جمعا" با 130 واحد آپارتمان و با دید کوههای بلند و محیطی آرامش بخش. تنها 1300 متر از ساحل کونیالتی در آنتالیا و ساحل جدید کونیالتی در850 متری ( ساحل جدید ، تاریخ تکمیل ..

  66 - 147مترمربع یکخوابه - سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 75.000

  فروش آپارتمانهای منحصر بفرد در کوینالتی از آنتالیا

   فروش  منحصر به فرد ترین آپارتمان ها برای زندگی در آنتالیا ، که در مناسبترین محل  برای یک آپارتمان مسکونی قرار دارند . این آپارتمانها با بهترین انتخاب مبلمان  تزئین شده اند، زیرب..

  110 - 170مترمربع دو خوابه - سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 75.000

  فروش آپارتمانهای نوساز هوشمند در منطقه کونیالتی ، آنتالیا

    فروش آپارتمان کاملا" نوساز در کونیالتی آنتالیا ، تمام امکانات در نزدیکی این مجتمع مسکونی میباشند . ساحل، مغازه ها و رستوران ها وسایر  در فاصله یک پیاده روی کوتاه هستند. محل م..

  62مترمربع دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 55.000

  پیش فروش آپارتمانهای واقع در کونیالتی آنتالیا

      این آپارتمان های لوکس فوق العاده برای پیش فروش در زمینی با موقعیت ممتاز از کونیالتی در آنتالیا واقع می باشد. طرح های طبقه های مختلف، اندازه و طرحهای پروژه در دسترس هستند، برای هرشخ..

  60 - 300 مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 160.000

  فروش آپارتمان لوکس و نو در نزدیکی ساحل کونیالتی آنتالیا

   فروش آپارتمان های دوخوابه و سه خوابه درفاصله  700 متری از ساحل به خوبی شناخته شده کونیالتی آنتالیا . لوازم سفید آشپزخانه ها به همراه با دستگاه های تهویه مطبوع در واحدهای این مجموعه موجود..

  135مترمربع سه خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 72.000

  طیف وسیعی از آپارتمان خیره کننده را انتخاب کنید در آنتالیا

    فروش آپارتمان های یکخوابه ، دوخوابه ، سه خوابه  و چهارخوابه موجود در یک مجموعه مسکونی زیبا با  امکانات رفاهی فراوان که انتخاب مناسبی در آنتالیا میباشند . این مجتمع زیبای مسکونی دارا..

  63 - 202مترمربع یکخوابه - دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 128.000

  فروش آپارتمانهای نزدیک به دریا ورودخانه وبادید دریا در منطقه لارا از آنتالیا

  فروش آپارتمان در ساحل لارا در آنتالیا . این آپارتمان مدرن واقع در جوار دریای و رودخانه وبا منظره زیبا. ساخته شده در یک محل مناسب در لارا از آنتالیا . تنها 300 متر از دریا فاصله داشته ونزدیک رو..

  100مترمربع دو خوابه آپارتمان آنتالیا
 • 67.000

  فروش آپارتمانهای با ارزش در کونیالتی ،آنتالیا

  فروش آپارتمان  در کونیالتی، آنتالیا . همجوارو تنها درفاصله یک دقیقه پیاده روی  به هفته بازار روزهای  سه شنبه ، مراکز خرید و رستوران ها در مرکز کونیالتی است. ساحل زیبا کونیالتی  تنها ..

  95مترمربع دو خوابه آپارتمان آنتالیا