املاک در آلانیا

  آلانیا شهری در استان آنتالیای ، ترکیه است . این منطقه با سرعت در طول سال ها توسعه یافته، و با سواحل زیبا و معماری کهن شناخته شده است . آلانیا در حال حاضر با موقعیت خود به عنوان یک شهر زیبای ساحلی بسیار مورد توجه جهانگردان ، مخصوصا" اسکاندیناویان میباشد . در آلانیا آپارتمان ارزان برای کسانی که مایل به زندگی عادی هستند در دسترس است ، و ویلاهای بزرگ و گران قیمت برای کسانی که تمایل وسبک زندگی با شکوه دارند در دسترس است.

   

  یکی از جاذبه های مهم در این شهر ، آپارتمانهای ساحلی در اینجا است. با توجه به این واقعیت که آلانیا یک شهر با اندازه متوسط​​ است ، این دستاورد توسط املاک آلانیا ستودنیست . استراحتگاه ساحلی زیبا همواره توجه گردشگران از سراسر جهان را به خود جلب کرده است .

   

  خرید آپارتمان مقرون به صرفه و ارزان در آلانیا تصمیمی است که شما هرگز پشیمانی در خود احساس نمیکنید اما آپارتمان نزدیک به دریادر آلانیا یک تجربه با ارزش ثروت است. مردم از سرتاسر جهان برای زیبایی های طبیعی این منطقه کوچک و الهام گرفتن از آن باینجا میایند و به این ترتیب املاک و مستغلات محدود اینجا ارزش خاصی پیدا میکنند .

   

  بسیاری از مردم داشتن خانه در محلی که آنجا را بسیاردوست دارند و تمایل به دیدار دوباره و دوباره آنجا دارند، را میپسندند و این یکی از دلایل اصلی خرید املاک در آلانیا است. انواع و اندازه های گوناگون خانه ها، آن را بیشتر برای خرید مناسب مینماید. خانه های ارزان، و همچنین ویلا در آلانیا  و خانه های تعطیلاتی بیشترین ترجیح مشتریان هستند .

   

  خرید آپارتمان ساحلی در آلانیا یک سرمایه گذاری است ، حتی اگر در طول سال در آنجا نباشید ، ساکنین بومی محلی می تواند اجاره آپارتمان شما در آلانیا را برایتان ارسال کنند . به این ترتیب، شما برای کسب درآمد با یک سرمایه گذاری اولیه ، با توجه به تعداد گردشگران خارجی که هر سال باینجا میایند ، و تعداد زیادی از آنهادوست دارند در یک آپارتمان با دید دریا اقامت کنند ، وقطعا در آمد مبلغ بالائی خواهید داشت .

   

  به غیر از جاذبه هایی از این دست، چیزی شگفت آور در مورد این شهر وجود دارد. در آلانیا تمام انواع سرگرم کننده از فعالیت های ورزشی مانند، ماهیگیری، غواصی، و بسیاری دیگر در دسترس است. مردم جوان و پرشور در چنین فعالیت هایی است که بسیاری از نقاط فنی و حرفه ای موفق را ارائه میدهند . در خاطرتان باشد ، می توان در آلانیا ملک خرید و در یک مجتمع همه این فعالیت ها رادر زیر یک سقف جمع کرد. این یکی از سرمایه گذاری هوشمندانه ، با توجه به این واقعیت است که این ایده در دراز مدت ثابت خواهد کرد که بسیار عالیست .

   

   با داشتن تمام مفاهیم از داشتن خانه در آلانیا ،داوطلب انجام وظیفه ، انتخاب کامل خودتان،  از انتخابهای موجود هستید . 

 • 49.900

  آپارتمان در محمودلار آلانیا

  اپارتمان 2 خوابه 104 مترمربع  برای فروش در آلانیا ارائه شده است. آپارتمان در طبقه 5 از یک ساختمان و دارای 1 اتاق نشیمن، 2 حمام و 2 بالکنکه یکی از بالکنها داراس چشم انداز زیبایی میباشد این اپارتمان ..

  115مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 90.000

  پنت هاووس مبله در الانیا

  پنت هاوس برای فروش  در آلانیا در منطقه کارگیجاک است. پنت هاوس دارای 3 اتاق خواب با متراژ140 متر مربع در سال 2006 ساخته شده است ، اتاق نشیمن، حمام و 1 تراس با صورت کاملا مبله که لوازم ووسایل ان به رنگ..

  145مترمربع سه خوابه آپارتمان آلانیا
 • 660.000

  فروش ویلای فوق العاده در منطقه کستل از آلانیا

  این ویلای فوق العاده در منطقه شهری کستل از آلانیا  در زمینی به مساحت  2742  متر مربع احداث گردیده است  مساحت بنای واقع شده در آن  280  مترمربع وشامل چهار اتاق خواب  دو حمام وسرویس..

  280مترمربع چهار خوابه ویلا آلانیا
 • 109.000

  پنت هاووس در آوسالار آلانیا

  پنت هاووس در اوسالار الانیا دارای 2 اتاق خواب  2 حمام، 1 بالکن و متراژ ان 155 متر مربع میباشد اپارتمان با تمامی وسایل میباشد  این اپارتمان دارای اشپزخانه منحصر به فردی میباشد آپارتمان در طبقه2..

  155مترمربع دو خوابه آپارتمان آلانیا
 • 124.000

  بهترین اپارتمان در الانیا

  این اپارتمان در اوبا در سال 2017 تخویل داده میشود . 4 طبقه میباشد 1600 متر مربع میباشد و17 اپارتمان به همین شکل موجود میباشد . 3 الی 4 عدد از این اپارتمانها به فروش رفته است که به صورت 2 و4 خوابه از 125 متر ت..

  100 - 192مترمربع دو خوابه - چهار خوابه آپارتمان آلانیا
 • 46.000

  مجتمع مسکونی نوساز در فاصله 100 متری دریای مدیترانه

  این مجتمع مسکونی 5 طبقه مدرن در منطفه کستل از آلانیا و در یکصد متری دریای مدیترانه واقع است در این مجتمع مسکونی نوساز ، واحدهای سوئیت و یک تا چهارخوابه وجوددارند این مجموعه دارای استخ..

  43 - 215مترمربع سوئیت - چهار خوابه آپارتمان آلانیا
 • 42.000

  مجموعه بزرگ مسکونی در منطقه اوبا از آلانیا

  فروش آپارتمان های یکخوابه جنوبی از یک مجموعه بزرگ مسکونی واقع در منطقه اوبا از آلانیا در اینجا در تمامی طول سال میتوان از آفتاب استفاده نمود      از این آپارتمانها میتوان برای سکونت در ای..

  58مترمربع یکخوابه آپارتمان آلانیا
 • 206.000

  اپارتمان جهت سرمایه گذاری در آلانیا

  این پروژه یک پروژه جدید در دست ساخت است، و واحد مسکونی تا اواسط 2017 تحویل داده میشود . در واقع می توان گفت اپارتمان  برای فروش در آلانیا رزرو و پرداخت ان را به صورت اقساطی در حین ساخت و سازوحال پ..

  143 - 326مترمربع دو خوابه - چهار خوابه آپارتمان آلانیا